نتایج جستجو برای عبارت :

چند خطی درمورد سرخپوست!

به نام خدای شنهای طبس

پدران و اجداد امریکایی‌های کنونی تمدن خود را بر پایه قتل عام و کشتار ۱۱۲ میلیون سرخپوست بنا کردند.
http://www.dana.ir/news/1381699.html/
قتل عام بوفالوها برای نسل کشی سرخپوست ها + عکس
https://www.mizanonline.com/fa/news/191136

مردم فلسطین خیلی مظلوم هستن
کی گفته؟ میخواستن زمین هاشونو نفروشن!
آره! لابد عین یانکی ها که آمـریکا رو از سرخپوست ها خریدن و 112میـلیـون نفر شون رو قتل عام کردند!!
من امشب سرخپوست رو دیدم. قبل از اینکه برم با خودم فکر میکردم ممکنه دیدن این فیلم دریچه‌های بسته ذهنمو وا کنه؟ بشه عین اون فیلما که قبل و بعد از دیدنش، زندگیت متفاوته؟
الان خیلی خوشحالم. اینکه یه فیلم ایرونی اینجوری خوشحالم کرده بیشتر خوشحالم میکنه.
همین، سرخپوست امیدوارم کرد.
منو به خودم.
منو به سینمایی که حرفاشو به فارسی میگه.
به نام خدای شنهای طبس

مردم فلسطین خیلی مظلوم هستن.. ❇️ کی گفته؟ میخواستن زمین هاشونو نفروشن!.. آره! لابد عین یانکی ها که آمـریکا رو از سرخپوست ها خریدن و 112میـلیـون نفر شون رو قتل عام کردند!! ...پدران و اجداد امریکایی‌های کنونی تمدن خود را بر پایه قتل عام و کشتار ۱۱۲ میلیون سرخپوست بنا کردند.http://www.dana.ir/news/1381699.html/قتل عام بوفالوها برای نسل کشی سرخپوست ها + عکسhttps://www.mizanonline.com/fa/news/191136 .#فلسطین #امریکا #آمریکا #سرخپوست #سرخپوست #کشتار_دسته_جمعی #کشت
من گزارش تهیه می‌کنم . یک گزارشگرِ سرخپوست ؛ بنابراین همه‌ی موضوع‌های آشغال به من می‌رسد ! نه که فکر کنید موضوعاتِ خطرناک یا خسته کننده ، نه ! من باید مقاله‌هایی بنویسم که چشم ، گوش و جان‌ها را شاد کند ، و هیچ ژورنالیسمی برای روح آنقدر خطرناک نیست که نوشتن به هدفِ خُرسند کردن !
قُلچماق‌ترین سرخپوست دنیا ( شرمن الکسی )
نگاهی به فیلم درخشان «سرخپوست»:
«سرخپوست» را می‌توان اثری کلاسیک در شمایلی کاملا بدیع و خلاقانه با رعایت بهترین عناصر فنی دانست که داستان ساده‌اش را در لوکیشنی بی‌نظیر و به نحوی سرراست و هنرمندانه روایت می‌کند.پنج سال بعد از فیلم میان‌مایه، آبکی و به غایت تقلیدی «ملبورن»، احتمالا هیچکس انتظارش را نداشت که کارگردان جوان آن فیلم، با دومین فیلمش، در شمایل یک غول مهیب فیلمسازی و بی‌اندازه مسلط به قواعد ژانری، به جریان اصلی سینمای ایران ب
این هفته سه فیلم شبی که ماه کامل شد، سرخپوست و چشم و گوش بسته رو دیدم.
شبی که ماه کامل شد به نظرم خیلی فیلم تلخی بود که تا مدتی بعد از تموم شدنش هم ذهنم درگیرش بود.
سرخپوست فیلم جالبی بود که داستان خوبی هم داشت و بیشتر حرص در آر بود و کیفیت فیلم برداری هم عالی بود
چشم و گوش بسته هم فیلم خنده داری بود که البته شوخی های نامناسب زیاد داشت

نمیدونم چرا تا حالا قسمت نشده هیچکدوم از سریال های نمایش خانگی مثل: مانکن، دل، عاشقانه، کرگدن، نهنگ آبی، هیولا
فیلم سرخپوست با لینک مستقیم
7.5
1 ♡
دانلود فیلم سرخپوست
کیفیت WEB-DL افزوده شد | گالری تصاویر افزوده شد | خرید و دانلود قانونی فیلم سرخپوست افزوده شد | تیزر افزوده شد
اطلاعات فیلم سرخپوست
خرید و دانلود قانونی
ژانر: درام | رازآلود | رمانتیک
کیفیت: WEB-DL
کشور سازنده: ایران
زبان: فارسی
سال انتشار: 2019
مدت زمان: 100 دقیقه
نویسنده: مجید مطلبی
کارگردان: نیما جاویدی

گالری تصاویر فیلم سرخپوست

لینک های دانلود
خلاصه داستان
لیست بازیگران
اطلاعات بیشتر
کی
وظیفه پایان عشق است یا عشق پایان وظیفه؟!
اثر تازه نیما جاویدی پیرو همین سوال میچرخد! سرگرد نعمت جاهد بعد از مدت ها تحمل سختی ها که در شخصیتش نمایان است حالا به نقطه ای از زندگی اش رسیده که میتواند به یاد سختی هایش لیوانی بنوشد...یک آخیش از ته دل بگوید...با آستین عرق هایش را خشک کند و خود را آماده شروع بخش جدیدی زندگی خود بکند. در همین زمان بزرگترین مانع برای رسیدن به هدفش سر راهش سبز میشود.مانعی که در صورت نگذشتن از آن شهرتش تخریب میشود و جاهد برا
خرید تی شرت مردانه طرح گربه سرخپوست کد S132 
قیمت : 25000 تومان
برند : متفرقه
خرید پستی تی شرت مردانه طرح گربه سرخپوست کد S132 
قیمت تی شرت مردانه طرح گربه سرخپوست کد S132 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید تی شرت مردانه طرح گربه سرخپوست کد S132 ارزان , تی شرت مردانه طرح گربه
مطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطل
1) درمورد رسم و رسومات به توافق برسید
2)در مورد نوع و نحوه انجام مراسم ها به توافق برسید
3) در مورد محل زندگی به توافق برسید
( زندگی با خانواده یا منزل مستقل)
4) درمورد حق اشتغال،ادامه تحصیل به توافق برسید
5)درمورد اینکه هزینه های دختر در دوران عقد با پسر است یا خانواده دختر به توافق برسید
6)در خصوص سطح رابطه جنسی در دوران عقد به توافق برسید
7) در مورد مدت زمان عقد تا عروسی به توافق برسید
8)درمورد حجاب و اعتقادات  به توافق برسید
9)در مورد رفت و آمد به ت
حتما مشکلات خرید موبایل شمارو هم در فکر فرو برده است . اما امروز یه گروه زدیم ک به شما کمک میکنه 
در این گروه شما میتونید . موبایلی که میخواین بخرین رو مورد بحث قرار بدین و سوالات خود را بپرسید . 
با تجربه ترین افراد در این گروه عضو هستن و مشکلات شمارا پاسخ میدهند . 
شما راحت میتونید با این گروه موبایل مورد نظر خود را بخرین . 
حل مشکلات گوشی خود را هم میتوانید سوال کنید . 
سوالات درمورد روش خرید معتبر گوشی از اینترنت
سوالات درمورد مشکلات فلش کرد
مامانم اونروز زنگ زده بود گفت دخترخاله‌ت فک کنم حوصله‌ش سررفته تهران؛ زنگ بزن بهش باهم برین بیرون. منم دیگه بهش پیام دادم گفتم بریم سینما؟ گفت بریم. رفتیم سینما مگامال سرخپوست دیدیم. منم ظرف بردم برا موقعی که پفیلا میخریم یه بار مصرف نده بهمون. سینماش خیلی خوب بود فقط چون دیر رسیدیم چند دقیقه رفتیم همون جلو نشستیم و گردنمون یکم درد گرفت. یکمم سرد بود. ولی کیفیت صدا و تصویرش خیلی خوب بود. 

من کلاً دید خوبی نسبت به فیلمای ایرانی ندارم. بخاطر
سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در جنوب به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می‌رود و می‌گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود. جاهد که از شنیدن این خبر خوشحال است در طی یک تماس تلفنی متوجه می‌شود که یکی از زندانی
نکاتی مهم درمورد طرز کشیدن خط چشم
بعضی از خانمها دوست دارند که در روز از خط چشم استفاده کنند. استفاده صحیح از خط چشم زیبایی چشمان را چندین برابر میکند و مژه ها ضحیمتر به نظر می آیند. خط چشم به رنگهای مشکی و قهوه ای تیره در دسترس است.

ادامه مطلب
جدای از تمامی مشکلات منطقی فیلمنامه و ضعف های موجود در داستان ، نیما جاویدی از پس کارگردانی و ساختن قاب های خوش رنگ و لعاب که تماشای آن را روی پرده بزرگ (بر خلاف کلیه آثار سینمایی ایرانی در این سال ها) لذت بخش میکند ، به خوبی برآمده است.  به خصوص اگر فیلم را همراه علی دهقانی تماشا کنید که البته با کثرتی که این نام و نام خانوادگی در شهری چون یزد دارد کار سختی نیست و شما خواننده محترمِ این بازبینی اگر  یزدی باشید قطعا در میان دوستان خود فردی به اس
یک شب از خانه بیرون می‌روم و راه می‌افتم به سمت جنگل تاریک. ترس‌هایم را با طناب به درختی تنومد می‌بندم. گلویشان را با چاقو می‌بُرم و پشت به آن‌ها، آرام به طرف خانه برمی‌گردم. در خانه، جعبه سیاه را از توی کمد در می‌آورم. گرد و خاک رویش را می‌گیرم. درش را باز  می‌کنم و تمام افسردگی‌ها را می‌ریزم توی‌ش. درش را می‌بندم و در صحرای پشت خانه، آتشی روشن می‌کنم و جعبه را می اندازم توی آتش تا بسوزد.انگشتم را در خاکستر جعبه فرو می‌کنم و می‌کشم رو
کارگردان: نیما جاویدیتهیه کننده: مجید مطلبینویسنده: نیما جاویدیسال ساخت: ۱۳۹۷محصول کشور: ایرانمدت زمان: ۱۰۰ دقیقهژانر فیلم: اجتماعی
بازیگران: نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، امیر کیوان معصومی، حبیب رضایی و …
خلاصه داستان: سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعه شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند
دانلود رایگان کتاب چهار میثاق دون میگوئل

دانلود فایل

کتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › داستان و رمان خارجی رتبه: ۴٫۴ - ‏۷۲۴ رأیکتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز است. این نویسنده و سخنران سرخپوست مکزیکی فرهنگ باستانی سرخپوست‌ها یعنی خرد تولتک را در قالب چهار میثاق به ...ناشر صوتی‏: ‏ذهن آویز    حجم دانلود‏: ‏148 مگابایتسال انتشار صوتی‏: ‏1392    نویسنده‏: ‏دون میگوئل روئ
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار میثاق

دانلود فایل

کتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › داستان و رمان خارجی رتبه: ۴٫۴ - ‏۷۲۴ رأیکتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز است. این نویسنده و سخنران سرخپوست مکزیکی فرهنگ باستانی سرخپوست‌ها یعنی خرد تولتک را در قالب چهار میثاق به ...ناشر صوتی‏: ‏ذهن آویز    حجم دانلود‏: ‏148 مگابایتسال انتشار صوتی‏: ‏1392    نویسنده‏: ‏دون میگوئل روئی

#تامل_کنیم
سرخپوست پیریبرای کودکش از حقایق زندگی چنین گفت :در وجود هر انسان، همیشه مبارزه ایی وجود داردمانند ، مبارزه ی دو گرگ!
که یکی از گرگها سمبل بدیها:مثل، حسد، غرور، شهوت، تکبر، و خود خواهی
و دیگری:سمبل مهربانی، عشق، امید، و حقیقت است.
کودک پرسید :پدر کدام گرگ پیروز می شود؟
پدر لبخندی زد و گفت ،گرگی که تو به آن غذا می دهی ....:)
سال ۱۳۹۸ (در دست تکمیل)
مسخره باز
سمفونی نهم
مطرب
متری شش و نیم
ایده اصلی 
قسم
رد خون
سرخپوست
شبی که ماه کامل شد
گلدن تایم (هنر و تجربه)
سورنجان (هنر و تجربه)
ذغال (هنر و تجربه)
در جست و جوی فریده (هنر و تجربه)
رضا (هنر و تجربه)
تتاتر صدای آهسته برف
تتاتر آبی مایل به صورتی
تتاتر لانچر ۵
سال ۱۳۹۷
هزارپا
بمب یک عاشقانه
مارموز
مغزهای کوچک زنگ زده
درساژ
سرخپوست فیلم است. یعنی تصاویر متحرکّی که باید در ابعاد بزرگ ببینی. وسط این همه کار تصویری که صفحه تبلت هم برای دیدن‌شان زیادی عریض است، سرخپوست از همان نمای اوّل می‌گوید فیلم است؛ یعنی بیانداز روی پرده و حال کن. و چه فیلمی و چه شروعی؟ وسطِ بلبشوی بنزینی و ریزش‌ها و رویش‌های اجتماعی، لحظه‌ای از جهان قطع و هم‌زمان به جهان وصلت می‌کند. جادوی تصویر همین است. خط اتّصال مداوم بین واقعیت بیرونی و واقعیت سینمایی. و سرخپوست تنها در این برخورد مت
درود
روز بخیر دوستان ، مثل همیشه امروز هم برای شما مطلبی درمورد سقف های کاذب آماده کرده ایم و قصد داریم درمورد سقف کاذب تیغه ای برای شما توضیحاتی دهیم .
سقف های کاذب تیغه ای همانطور که از اسم آنها مشخص بوده به صورت تیغه ای ساخته شده اند و جنس آنها از آکوستیک آلمینیومی لوور می باشد که در حوزه سقف های متحرک باز می باشد ، ظاهر دید این سقف ها به صورت پره ای بوده و فضای بین آنها خالی می باشد و همچنین داخل آنها قابل مشاهده خواهد بود
بری دریاف اطلاعات
گفتم: خب. حالا اسمش چی بود؟
گفت: اون یارو سرخپوسته اسمش چی بود؟
- ماراجینما... آره... ماراجینماس.
گفتم: یعنی چه؟
- یعنی مردی که سوار بر مادیان گریسته‌اش می‌گذرد و از سال‌های گریستنش با مادیان گریسته‌اش دور می‌شود.
«یک سرخپوست در آستارا»
کتاب «دوباره از آن خیابان‌ها» نوشتۀ «بیژن نجدی»
بیست‌وچهارم آبان زادروز بیژن نجدی است. 
آدما وقتی تخیل شون بیشتر از عقل و استدلال شون کار میکنه خطرناک میشن دست به جنگ می زنند، آدم می کشن، دروغ میگن، خودشون رو بالاتر از همه چی میبینن و از همه بدتر عاشق میشن.
پ ن 1 : نقد کوتاهی برای سرخپوست در دست تحریر است دیر یا زود.
پ ن 2 : آخرین پله از کتاب سلاخ خانه شماره پنج را میگذرانیم.
پ ن 3 : وقت آزاد زیاد و چالش 3 ساعت در روز زبان را به راه انداختم.
پ ن 4 : خبرهای خوب از کلاس میرسد گفته اند تا سه شنبه آینده قطعی می شود.
پ ن 5 : عجب سریالیست این بری، صد
فیلم سرخ پوست | دانلود رایگان فیلم سرخ پوست،
دانلود فیلم سرخپوست با لینک مستقیم و کیفیت FULL HD،
download film sorkhpost 480p 720p 1080p
دانلود فیلم سرخ پوست با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی سرخ پوست با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : اجتماعی – تاریخی
سال تولید : 1397
کارگردان : نیما جاویدی
بازیگران:نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
خلاصه داستان : زندانی قدیمی در جنوب ایران به دلیل مجا
+ فعلا صدها روایت و سناریو از اشخاص و ارگانها و گروههای مختلف، درمورد هواپیما و سقوط شنیده میشه. که هر کی هرکدومو دوس داره انتخاب میکنه، یا سر دوراهیه، یا دنبال حقیقت بیشتر.اما درمورد سیستان بلوچستان، سناریویی نیست. روایت و داستان پیچیده ای نیست. حقیقت پشت پرده و دوراهی ای وجود نداره! یک داستان یک کلمه ای ِ غم انگیز و شرم آور و واضح ، درمورد مردمانی مظلوم و محروم و دوستداشتنی و نادیده گرفته شده. سیل.

+ از شما ، دوستانتون ، اقوام ، آشنا ، فامیل
لینک دانلود قرار گرفت
بازیگران:نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
احضار روح 1 و 2 و 3 ، یک مجموعه فیلم ترسناک می باشد که رکن اصلی داستانش درمورد دو شخص متخصص مسائل ناشناخته می باشد که در قسمت اول به خانواده ای کمک میکنند که خانه تازه خریداری شده اشان تسط شیطان احاطه شده است و آنها را مورد اذیت قرار میدهند ، سری دوم فیلم درمورد یک دخترخانواده است که روحش توسط شیطان تسخیر شده است و در قسمت سوم درمورد دختری است که درموقع عکاسی همیشه یک روح را در عکس های خود مشاهده میکند.
ادامه مطلب
دیروز روز طولانی و عجیب ‌و قشنگی بود. از پاسپورت و گواهی اشتغال به تحصیل تا دفتر اسناد رسمی قدیمی با آشنای دور. از گواهینامه تا ناهار رنگین و بی‌نمک. از بیهوشی چند ساعته‌ی بی‌اختیار تا به موقع نرسیدن و عوض کردن سینما. از سرخپوست تا قصر شیرین. از نون خرمایی تا ساندویچ کالباس و از سینمای خالی خالی تا خانه کنتاکی خالی خالی و ایستگاه‌های چای خالی خالی. از لیمو و آلبالو و ساده تا بهارنارنج و به‌لیمو و هل. از اتوکد تا کشتی‌سازی و از فاطمه تا متیو
سلام
شاید بعضی ها راجع به بعضی امکانات آمریکا بگن آمریکا با جهانخواری به اینجا رسیده و اصلا سرزمین سرخپوست ها رو گرفته و کشتار سرخپوست ها رو انجام داده، باید بگم که قبوله اون سفیدپوست ها اشتباه کردن و خیلی ظلم کردن و آخرش با کشتن همدیگه، آمریکا رو مستقل از بریتانیا کردن. اما به هر حال می‌تونستن بدون حماقت و ظلم هم به منافع شون توی اون سرزمین‌ها برسن. انقدر طبیعت آمریکا سرشار از منابع هست که نیاز نداشتن ظلمی کنن. نیاز نداشتن به خاورمیانه بیا
دانلود رایگان فیلم سرخپوست از آپلودبوی
نام فیلم : سرخپوست
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
بازیگران : نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
خلاصه داستان : فیلم سرخپوست ، سال 1346 ، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقا
دانلود رایگان فیلم سرخپوست از آپلودبوی
نام فیلم : سرخپوست
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
بازیگران : نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
خلاصه داستان : فیلم سرخپوست ، سال 1346 ، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقا
مثلا اینکه دوباره در بدترین شرایط، آن ساعتِ ناجی بالای واتساپش ​​​​​​خواب رفته است و نیست! 

گریان نوشت: کاش می شد مثل سرخپوست ها در آسمان دود بر پا کرد.خدایا این وقت شب از چه کسی می شود کمک خواست؟خدایا این زندگی اسب! چرا نمی تواند حتی به قدر نصف روز از راه هموار بگذرد؟
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب

نامزد من یه قل همسان داره که همزمان با ما نامزد کرد. داشتیم با نامزد برادر نامزدم که می شه جاریم درمورد اینکه واسه تولدشون چی کار کنیم صحبت می کردیم و به این نتیجه رسیدیم که چقدررر اخلاقا و عادت هاشون شبیه همه و ما چقد تو این مدت خوب شناختیمشون.
ذوق کردم همینجوری الکی بابت همین پیام.

اگه درمورد نحوه سورپرایز کردن و کادوهایی که آقایون ساده و بی ریا دوست دارن ایده ای دارین خوشحال نی شم بگید :)))
امتیازش تو IMDb اینه: 8.5/10
یادتونه قبلا سریال فارگو رو دیده بودم؟ اینم یه چیزی تو مایه های همونه... درمورد یکی از پرونده های جنایی که توی آمریکا بوده و اینا... فارگو درمورد قتل بود و از اول میدونستیم چیشده و کار کی بوده و تا عاخر سیزن یک داشتیم روند پیدا شدن و تموم شدن پرونده رو میدیدیم ک از نظر من اصلا چیز جذابی نبود! دیگه یه جاهایی برام مهم نبود ک کی کجاست و چیکار میکنه... فقط میخاستم بگیرنش تموم شه بره:))
ولی این سریال درمورد یه پرونده تجاوزه. داست
«من منچستر‌یونایتد را دوست دارم» اثر مهدی یزدانی خرم.
این کتاب به سبک کاملا متفاوتی نوشته شده. داستان‌های متوالی و تو‌در‌تو درمورد افراد مختلف که ممکنه درمورد هر شخصیت و حادثه‌ی کتاب فقط چند خط نوشته شده باشه و درنهایت آدم‌ها و حوادث متفاوتی به‌طور زنجیروار به هم مرتبط شدن. کتاب، حوادث دهه ۲۰ و ۳۰ ایران رو به تصویر میکشه. از اشغال ایران توسط متفقین تا نخست‌وزیری مصدق و کودتای ۲۸ مرداد. فضای جامعه در اون سال‌ها به تصویر کشیده شده. از سلط
_"این"م یکی از اون آدمایی بود که همه فکر می‌کردن عاشقشم. نمی‌دونم چرا همیشه همین مدلیه؟
+شاید خیلی درموردش حرف می‌زدی مثلا.
_نه بابا! اگه نصف اون زمانی که درمورد هیک حرف می‌زدم درمورد"این" یا پسرعموم حرف زده بودم! گوشاشونو بسته بودن انگار. البته منم شکایتی نداشتم، به شرطی که هی به زور نگن آره، تو از فلانی خوشت میاد و...
+حالا "این" چه شکلی بود؟
_هوم، چه جوری بگم خب؟ منو یاد شان مندز می‌نداخت.
یهو نگام افتاد به صورتش و دیدم چشماش گرد شده. در عرض دو
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP را دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست  که در این جا درمورد همین بازی می نویسم .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .
ادامه مطلب 
ادامه مطلب
سمینار چیست؟

بسیاری از ما وقتی مقابل عناوینی چون همایش، سمینار، ورکشاپ و … قرار می‌گیریم، معنی آن‌ها را دقیقا نمی‌دانیم. مثلا شما فکر می‌کنید معنی سمینار چیست؟
در واقع سمینار به نوع خاصی از رویدادها گفته می‌شود که در آن یک یا چند نفر سخن‌ران و ارائه‌دهنده‌ی اصلی وجود دارند و درمورد یک موضوع خاص صحبت می‌کنند. معمولا در سمینارهای موفق، سایر شرکت‌کنندگان نیز در بحث اصلی مشارکت می‌کنند و ارائه‌دهندگان اصلی بیش‌تر نقش تسهیل‌گر و هد
هما گویا / سی و یک نما _ از نیما جاویدی نقل قولی می کنم که همه به آن معتقدیم: " انتخاب نوید محمدزاده برای نقش اول فیلم «سرخپوست» یک ریسک بزرگ بود که یا بهترین ویژگی میشد و یا اشتباه ترین انتخاب".
فیلم سرخپوست اعاده ی حیثیتی است برای بازیگری نوید محمدزاده که حتی من نیز با خود می گفتم که این بازیگر اوج توانمندی اش در نقش هایی شبیه به هم است و در این فیلم به یکباره شگفتزده شدم.نوید محمدزاده در نقشی چندین سال بزرگتر خود که حتی یک لحظه در باور این
چتای قدیمی‌م با کارلا رو می‌خونم. اولاش برای هم استیکر می‌فرستادیم که پکاش رو اون یکی هم اد کنه، معمولا my little pony و ever after high. بعد شده از این کلیپای کوتاه درمورد دوستی و... تک و توک درمورد مدرسه و دوستامون. بعد آهنگ برا هم می‌فرستادیم با هشتگ میس‌ یو. از یه جایی به بعد چتامون انگلیسی شده، چون جفتمون می‌خواستیم زبانمون تقویت شه. بعد آپدیت از سلبریتیا و فول‌آلبومای وان‌دی و تیلور. بعد حوصله‌مون از انگلیسی حرف زدن سر رفته و برگشتیم به زبان مادر
انشا در مورد نسیم بهاری متن در مورد فصل بهار انشا در مورد بهار کلاس ششم جملات زیبا در مورد بهار انشا درباره بهار با رعایت مراحل نوشتن توصیف شکوفه های بهاری انشا درمورد بهار مقدمه بدنه نتیجه متن عادی درمورد بهار
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
همه چیز درمورد ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی یک درمان ارتودنسی نوآورانه است که جایگزین ارتودنسی سنتی است

همه لبخند خوبی می خواهند ، اما بسیاری از ما برای رسیدن به آنجا به کمک نیاز داریم. تعدادی از مردم با ارتودنسی نامرئی که اینویزیلاین نیز نامیده می شود موفق به داشتن لبخند زیبا می شوند.
ادامه مطلب
نام فیلم: سرخ پوست ژانر: درام ، معمایی ، عاشقانه کارگردان: نیما جاویدی
سال تولید: 1397 سال انتشار: 1398
بازیگران: نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، امیر کیوان معصومی، حبیب رضایی، مانی حقیقی، اسماعیل پوررضا و…
خلاصه داستان: زندانی قدیمی در جنوب ایران به دلیل مجاورت با فرودگاه تازه تاسیس شهر در حال تخلیه است. رئیس زندان سرگرد نعمت جاهد به همراه مامورانش مشغول انتقال زندانیان به زندان جدید هستند تا اینکه...
دانلود در اد
انشا درمورد مادر با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه انشا درباره مادر کلاس هفتم انشا مادر ابتدایی انشا عادی درمورد مادر انشا در مورد مادر پایه هفتم مقدمه در مورد مادر انشا در مورد مادر به زبان ساده
ادامه مطلب
نام وبتون:اشتهاژانر: #فانتزی ، #عاشقانهمنتشر شده از #lezhinوضعیت: #پایان_یافتهخلاصه:درمورد پسری درمورد دوهیونه که از طرف بچه های کلاس مورد آزار قرار می گیره و همچنین خوب نمی تونه راه بره .یه شب که داشته به خونه بر می گشته همکلاسیش بنام آجی رو می بینه که داره یه مرد رو میخوره. فردای اون روز که میخواسته خودکشی کنه (به خاطر زورگویی و اینجور چیزایی که براش پیش اومده ) که آجی نجاتش میده و بهش میگه که تو خونی داری که اگه بخورمت قدرتمند میشم و برای اینکه ب
امروز برایتان برنامه ای آماده کردیم که با استفاده از آن میتوانید درمورد مواد مخدر اطلاعاتی بدست آورید.
{برای دانلود فایل برای کامپیوتر کلیک نمایید}
پلتفورم: کامپیوتر
رمز فایل زیپ: spaceship.blog.ir
این فایل ساخته شده توسط خود تیم اسپیس شیپ میباشد.
فائزه(+) رو تصور کنید، توی آشپزخونه، درحالی که سعی می‌کنه صداش رو تغییر بده. من(_) نشستم این‌ور هال، و مامان روبروم نشسته.+سولویگ، زود باش، این دستور مامانته!
_یعنی الان تو مامانمی؟
+نه، فائزه مامانته!
_اگه تو نه فائزه‌ای نه مامانم، پس کی هستی؟
+من مامانتم. 
_یعنی فائزه‌ای؟
+نه‌فائزه نیستم، مامانتم. فائزه مامانت نیست. 
_(به مامان اشاره می‌کنم) پس این کسی که اینجا نشسته کیه؟
+منم!
فقط داشتم می‌خندیدم این‌قدر همه‌چی رو پیچوند به‌هم!
پ. ن. اون رو
این چند روز بیشتر از این که در گیر زندگی باشم درگیر مرگ بودم. مرگهای زیادیا برای خودم به تصویرکشیدم اما بیشتر درگیر این دوتا شدم تصادف با اتوموبیل، سرطان. همیشه فکر میکنم نمیتونم مرگ بدون درد داشته باشم  ترجیح میدم موقع تصادف با اتوموبیل دوماه برم توکما بعدم اعضای بدنم اهدا بشه، درمورد سرطانم همینطور دوست دارم دیر تشخیص داده بشه وفقط دوماه فرصت داشته باشم، بعد ازهمه ی اینها نشستم و اروم اروم برا خودم اشک ریختم.امروز وقتی داشتم دراین مورد ح
انشا درمورد ماهی در حوض قالی غیر طنز
ماهی در حوض قالی یعنی چه
انشا درباره ی ماهی در حوض قالی طنز وغیر طنز

معنی ماهی در حوض قالی

انشا طنز درمورد سایه ی آدم
انشا در مورد سایه ادم
انشا ایستادن توی صف
انشا در مورد انتقال خون
به‌نظرم یک حقیقت درمورد آقایون وجود داره واونم این هستش که
باهرررر قیافه وتیپ وظاهر وموقعیتی که باشن ،معتقدن دست رو
هرر دختر همه چی تمومی بذارن نه نمیشنون و ازخداشونم هست و
افتخار میکنن همچین پسری دومادشون بشه 
+نمیدونم این اعتماد به نفس کاذبشون ازکجا میاد واقعا؟؟ 
یامثلا ی عده با اعتماد بنفس خیلی بالایی موقع شماره دادن بدون اینکه تو آینه
به خودشون نگاهی بندازن ،میفتن دنبال دخترای جذاب و بعداینکه طرف
گفت ن ، ی تیکه ای هم میندازن به طرفو م
کتاب ساختمان ها چگونه عمل میکنند نوشته ادوارد الن یکی از کتاب های مرجع برای کنکورست این کتاب رو ازون جهت توصیه میکنم حتما بخونیدش که تغریبا 90 درصدش درمورد دروس فنی سازه تنظیم شرایط صوت و نور و تاسیسات و ...است. و میشه گفت درمورد همچی توش توضیح داده و میشه بعنوان ی درک کلی و عمومی از همه ی دروس فنی مطالعش کنی.و حتی مطالبی در مورد درک عمومی معماری درش وجود داره... حتما بخونیدش...موفق باشید.ع گ

با کسی حرف می‌زدم که از رشته‌ای که قرار است در دانشگاه بخوانم می‌پرسید. گفتم روان‌شناسی. همان‌طور که هر کسی به آدم می‌رسد و فکر می‌کند در مورد رشته‌ای که در نظر داری بیشتر از تو اطلاعات دارد (منکر این نیستم که خیلی‌وقت‌ها دارند و استفاده می‌کنم)، شروع کرد به گفتن اطلاعات پراکنده‌ای درمورد روان‌شناسی. مثلاً فرق روان‌شناس با روان‌کاو! به من یادآوری کرد که نمی‌توانم در آینده قرص تجویز کنم. گفتم بله، می‌دانم. گفت با مدرک کارشناسی می‌ت
سلام من کیاوش هستم و این اولین مطلب من هستش امیدوارم خوشتون بیاد
رد دد ردمپشن یا رستگاری سرخپوست مرده یک بازی جهان باز سوم شخص از شرکت راکستار(سازنده ی GTA) با مضنون وسترن و سبک اکشن-ماجراجویی است. نسخه ی PS4 و Xbox one در اکتبر 2018 و نسخه ی ویندوز(PC) و گوگل استادیا در نوامبر 2019 عرضه شد.
ادامه مطلب
بسیاری از افراد اخیراً از من درمورد تفاوت های تبلت های گرافیکی و قلم های دیجیتالی سوال کرده اند ، زیرا آنها خودشان اینقدر سخت خوانده اند و هنوز نمی دانند کدام یک از اهدافشان متناسب است. انتخاب ابزار مناسب برای کار ضروری است مگر اینکه بخواهید برای خودتان کار کنید – شما یک صفحه …The post قلم دیجیتال یا نمودار قرص؟ از ابزار مناسب برای کار استفاده کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2A4Uzvk
مشاهده مطل
خب، من کلن آدم حسودی هستم.
درمورد چیزایی که دوستشون دارم، دست‌ودل‌باز و جنگنده‌ام. یعنی اگه از یه‌چیزی واقعن خوشم بیاد دیگه بی‌خیال شدن برام بی‌معنی می‌شه. اما خب، دراین مورد مهربون‌ترم! اگه دیگران هم اون رو داشته باشن، چه دلیلی برای ناراحتی هست؟ خوشحالم می‌‌شم، البته خب اگه لیاقتش رو داشته باشن و قدر بدونن، وگرنه می‌خوام خفه‌شون کنم.
اما درمورد کسایی که دوستشون دارم، به‌طرز نفرت‌انگیزی حسودم! یعنی اگه یه موقعی مثلن عاشق یکی بشم ح
به جِد می‌تونم بگم یکی از بهترین فیلم‌هایی هست که تا الان دیدم. دو ساعت نیست که از دیدنش می‌گذره و هنوز سکانس‌هاش توو ذهنم مرور می‌شه. لحظه به لحظه با فیلم همراه بودم و حدس‌هام برای ادامه فیلم اشتباه از آب درمیومد! با خودم می‌گم کاش می‌شد توو این دوره زمونه که همه‌چی داره تغییر می‌کنه و مثل سابق نیست، قوانین جشنواره فجر هم تغییر می‌کرد و دوتا سیمرغ بهترین فیلم داشتیم، اون موقع این فیلم هم به حقش می‌رسید. و دوتا سیمرغ بهترین بازیگر نقش
سرخپوست پیری برای کودکش از حقایق زندگی چنین گفت :
در وجود هر انسان همیشه مبارزه ایی وجود دارد
مانند مبارزه ی دو گرگ .
که یکی از گرگها سمبل بدیها
مثل :حسد . غرور .شهوت .تکبر .وخود خواهی است.
و دیگری سمبل مهربانی .عشق . امید .و حقیقت است.
کودک پرسید :پدر کدام گرگ پیروز میشود ؟
پدر لبخندی زد و گفت :گرگی که تو به آن غذا میدهی
فرقی نمی کند از نگرانی تان درمورد بیرون گذاشتن ناگهانی سروش رفیعی از پرسپولیس حرف بزنید یا از پایین آمدن کیفیت آهنگ های خواننده محبوبتان. از مسئله ورود زنان به ورزشگاه حرف بزنید یا از علایقتان به نحوه برگزاری جشن ازدواجتان. اگر نوشته ی شما در دید باشد، همیشه هستند کسانی که بگویند "سطح دغدغه ت اینه؟"، "الان مشکل جامعه ما اینه؟" و جملاتی از این دست.
کاش این عزیزان خود دغدغه مند پندار بفهمند زندگی جنبه های مختلفی دارد و شدنی نیست آدم بیست و چهار

کتاب "تاریخ مستطاب آمریکا" ، برای من تلفیقی از کتاب "ریشه ها" ( از رمان های پیشنهادی رهبری) و کتاب "به خاطر صهیون" بود که قبلا خونده بودم... 
​​​​​​این کتاب، تاریخ تشکیل آمریکا رو با طنزی تلخ بیان میکنه...  
بارها با خودم فکر کرده بودم که واقعا تمدن چیه؟!آ
آیا صرفا مدنیت و توسعه، به معنای تکنوکراسی(فن سالاری)، اصالت فایده و اصالت پول، موید اخلاق سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هم هست؟! 
چرا بشر مدرن هر کسی که دچار تکنوکراسی و درد ها و بیماری های تمدن
درود روز بخیر دوستان ، مثل همیشه امروز هم برای شما مطلبی درمورد سقف های کاذب آماده کرده ایم و قصد داریم درمورد سقف کاذب تیغه ای برای شما توضیحاتی دهیم .
سقف کاذب سازه پنهان : تایل سازه مخفی از جنس آلومینیوم Clip in system در اندازه های متنوع یکی دیگر از سقف های شبکه ای از متریال فلز است که سپری آن غیر قابل رویت می باشد. در شبکه سقف کاذب سازه پنهان در درون مقطع های زیرسازی بدون فاصله و درست در کنار هم جا می گیرند.

سقف کاذب سازه پنهان
امروز فیلم سرخپوست به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی رو دیدم. با بازی متفاوت نوید محمدزاده.
یک فیلم قوی و دیدنی با بازیگری متفاوت نوید محمدزاده که در نظرم بسیار تحسین شده است. نیما جاویدی ثاپت کرد که میشه با یک ایده‌ی بسیار ساده یک داستان را بسط بده و تبدیل به یک فیلم جذاب کرد. هنگام دیدن این فیلم لحظه‌ای نبود که از دیدنش دست بکشم و حوصله‌ام را سرببرد. انتخاب بازیگران مناسب برای نقش‌های مناسب، موسیقی و فیلمبرداری عالی و بجا و از همه مهمت
خَیرُ بَیتٍ فِى المُسلِمینَ بَیتٌ فیهِ یَتیمٌ یُحسَنُ إِلَیهِ وَشَرُّ بَیتٍ فِى المُسلِمینَ بَیتٌ فیهِ یَتیمٌ یُساءُ إِلَیهِ أَنَا وَکافِلُ الیَتیمِ فِى الجَنَّةِ هکَذا؛بهترین خانه هاى مسلمانان خانه اى است که در آن یتیمى باشد و به او نیکى کنند و بدترین خانه هاى مسلمانان خانه اى است که در آن یتیمى باشد و با او بدى کنند، من و سرپرست یتیم در بهشت مانند دو انگشت همراهیم.

موسسه خیریه بیت الکوثر زنگی آباد
شماره حساب بانک کشاورزی :603247
شماره ک
این وبتون فعلا ترجمه نمی شود
قسمت های ترجمه شده به طور کامل در سایت قرار داده شد
نام وبتون:اشتهاژانر: #فانتزی ، #عاشقانهمنتشر شده از #lezhinوضعیت: #پایان_یافتهخلاصه:درمورد پسری درمورد دوهیونه که از طرف بچه های کلاس مورد آزار قرار می گیره و همچنین خوب نمی تونه راه بره .یه شب که داشته به خونه بر می گشته همکلاسیش بنام آجی رو می بینه که داره یه مرد رو میخوره. فردای اون روز که میخواسته خودکشی کنه (به خاطر زورگویی و اینجور چیزایی که براش پیش اومده ) که آج
جمع سه نفره‌ی من و الی و امین که کف کانون ولو شدیم و می‌خندیم و چیپس و ماست موسیر میخوریم و حرفای جدی درمورد روابط و شخصیت من می‌زنیم. اینجا مکان امن منه‌. سه تایی دور هم بشینیم و شعر بگیم و از بودن در کنار هم لذت ببریم :) صنعتی جز لعنتی بودنش این چیزای قشنگم واسه من داره.
یک جایی تو جرعت این را پیدا میکنی که کاری که از آن می‌هراسی را انجام دهی. در اصل یک جایی بالاخره به مرحله ای می‌رسی که دلت تنگ شود برای کاری که از انجام آن هراس داری. بهتر است بگوییم یک جایی به این نتیجه می‌رسی که هراس انجام کار مذکور توهمی بوده که مغزت به دلیل دامن زدن به تنبلی برایت ساخته.

پیشرفت در هر چیزی به صورت یک جهش اتفاق می‌افتد. البته ایجاد شدن آن جهش مراحلی دارد که بسیار طولانی اند و طی کردنشان بس طاقت فرساست. برای همین احتمال جا
به نام خدا
قلم را بر قلب سفید کاغذ می گذارم و موضوع انشایم را با پرواز شروع می کنم درمورد آزادی و رهایی می نویسم و درمورد اینکه اگر می توانستم پرواز کنم چه می کردم و پیش چه کسانی میرفتم.
شاید پیش خورشید می رفتم و دلیل روشنایی گرمی اش را می پرسیدم و کمی از نور و گرمی آن قرض می گرفتم و به دل تاریک بعضی از انسان ها می دادم.به ابرها می گفتم تا کمی از اشک های خود را بر روی زمین خشک و ترک خورده کویر بریزند تا کویر هم طعم تازگی را بچشد.
بر روی رنگین کمان می
بولوترین عادم این کره خاکی منم ک الان روی تختم نشستم، خانواده ام توی سالن خونمون پیش همن و باهم حرف میزنن، کلی فکر توی سرمه و نمیدونم باید چیکار کنم و درمورد آینده ام بینهایت گیجم‌. بولو ترین عادم این کره خاکی منم و دارم حس میکنم ک قلبم هم داره آبی میشه...
جملات زیبا درمورد مدرسه شاد☺
برای نمره گرفتن درس نمیخونم درس میخوانیم تا یاد بگیریم
 هیچ وقت نگو نمیتوانم  بگو میتونم و موفق هم خواهم شد
 هیچ  کس نمیتواند به عقب برگردد و شروع تازع ای داشته باشه اما هرکسی میتواند از الان شروع  بکنه  و یه پایان شاد بسازه
به گزارش حوزه سینما و تلویزیون گروه فرهنگی هنری عصرحباد؛ همچنان فیلم سینمایی سعید روستایی به فروش خود ادامه می دهد و در صدر آمار فروش فیلم های در حال اکران قرار دارد.
در میان فیلم های تازه اکران شده هم، کار کثیف 160 و نیوکاسل 75 میلیون تومان فروخته اند.

آمار فروش تا امروز، جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ به شرح زیر است:
(تمامی ارقام به تومان است)
1) متری شش و نیم: ۲۷ میلیارد و ۷۰۰میلیون (۱۲۱روز)
2) تگزاس (۲): ۲۱ میلیارد و ۱۰۰میلیون (۹۳روز)
3) شبی که ماه کامل شد: ۱۳ میل
 سلام  
بچه  ها خوبید خوشین 
امیدوارم که هم خوش باشید هم سرحال و هم دنیاتون بی غم 
بی غم امد  چ خبر چیشدع 
کی هست  کی رفته کی جدید امدع بگید بشناسیمتون 
یه مدت نبودم    ولی ک کنم دوباره برگشتم 
 واقعا نمیدونم که درمورد چی بنویسم براتون  قبلا یکم شادو شنگول تر بودیم 
حالا یکاریش میکنیم نگران نباشید 
و اما دیگه چخبر
سر سفره داشتن درمورد سیبیل گذاشتن و سبیل زدن و اینا حرف میزدن که بعضی مردا میاد به بعضیا نه و چقدر تغییر میکنن وقتی بعد یه مدت سبیلشونو میزنن.انقدر حرف زدن درمورد این موضوع منم یهو دلم خواست سبیل بزارم:/.بهم میاد ینی؟؟؟!

امشبم فهمیدم من یه وقتایی چقدر گرسنه میشم:/ سه تا بشقاب غدا خوردم.حالا دیگه اخراش بود مردا بلند شده بودن مامانا داشتن راجب بزرگ کردن بچه هاشون حرف میزدن و من همونجا بود که فهمیدم چقدر کودکی دردناکی داشتم و از اینکه الان زندم ک
این چه خویِ بدیه که آدمیزاد داره؟
به محض اینکه یه مشکل بزرگش معجزه وار حل میشه فک میکنه اینکه یه امکان نبوده ...یه ضرورت بوده! (کلا درمورد هر چی پیش بیاد همین اول به اون ذهن داغونش میرسه!) و به جا اینکه بره بنده ی اونی بشه که این امکان رو محقق کرده میگه خب شده دیگه.
اَه!
یا قنات بوده و ملک او تلقی می شود و هیچ تصرفی از طرف دیگران در آن مجاز نمی باشد. ماده ۱۳۶ قانون مدنی پس از بیان تعریف حریم، فلسفه وجودی این تأسیس حقوقی را یک امر مهم عنوان می کند و آن را قاعده و ملاک کمال انتفاع می داند که همین امر باعث…
ادامه مطلب
یچیزی که درمورد بلاگستان جالبه اینه که فکر کنم همه ی ما بر اساس نوشته هایی که از ادما میخونیم ازشون یه کاراکتر تو ذهنمون میسازیم و اونها رو اونطوری میشناسیم
کاراکتر من تو ذهن شما چه شکلیه؟ فکر میکنین من تو دنیای واقعی چه جور ادمیم؟ 

+همیشه دلم میخواسته بدونم پس لطفا اگه زحمتی نیست اکثرا جواب بدین :)
اجازه بدهید برای تمام آدمهایی که تلاش میکنند تا زمین را به جای بهتری تبدیل کنند، برای ادمهایی که امید از چشم ها و لبخند هایشان میبارد و هرگز تسلیم نمیشوند سر تعظیم فرود بیاورم .
 پی نوشت : این اخرین پست این مدلی من ( درمورد زندگی و امید و انگیزه و این داستانا ) خواهد بود 
بابا یه سری پادکست گوش می‌ده جدیدا که شاهنامه‌خوانی‌ان. چون زیاد توی ماشینه، اینا رو گوش می‌ده تو راه که حوصله‌ش سر نره. کلا خیلی چیز خوبیه، آقاهه می‌خونه شعرا رو و توضیح می‌ده درموردشون. تسلطش خیلی خیلی بالاست، درمورد همه کلمه‌ها، داستانا و تاریخچه‌ها کلا خیلی می‌دونه.اون روز تو ماشین داشتیم یکی از قسمتای این رو گوش می‌کردیم که داشت درمورد تصحیح شاهنامه و جمع‌آوری‌ش و اینا حرف می‌زد. مثلا باید همه نسخه‌های موجود شاهنامه رو بردار
 هیسترکتومی، یک عمل جراحی است که بخاطر سلامتی، رحم را بر میدارند. این کار توسط متخصصین زن انجام می شود ،و در زنان یائسه نسبتا شایع است. در اینجا واقعیتهایی درمورد هیسترکتومی وجوددارد که  کمتر شناخته شده است  و شما باید در این مورد  بیشتر بدانید
ادامه مطلب
از سوى شخص دیگرى وارد آمده باشد و خواه به سبب تکلیفى از سوى شارع و قانونگذار باشد. نراقى پس از نقل عبارت هاى بسیار از لغت نامه مى نویسد: در روایـات سه واژه: ضرر، ضرار و اضرار، آمده است. این واژه هاى سه گانه، هر چند از دید لغوى با هم اختلاف دارند، ولى…
ادامه مطلب
در دوران جمع بندی چگونه درس بخوانیم؟این سوال بسیاری از کنکوری هاست. در یک ماه مونده به کنکور چگونه میتوانیم دروس مختلف رو جمع بندی کنیم با این حجم زیاد.
بهترین راهکار برای هر درس رو براتون توضیح میدیم 
مثلا درمورد درس زیست اینطوریه که باید خیلی زیاد از کتاب مرور کنید هیچی به اندازه خوندن زیاد کتاب درسی کمک کننده نیست واسه درس زیست
برای ریاضی و فیزیک هم تا میتونید تست های کنکورهای اخیر رو کار کنید
برای درس شیمی قسمت های حفظی رو مرور کنید قسمت
شبکه استراتژیک

چطور یک شبکه‌ی استراتژیک بسازیم؟ 
۱. با اهداف کاری خود شروع کنیدبرای ۳ تا ۵ سال آینده، چه برنامه‌ و اهدافی برای کار خود دارید؟ بعد از پاسخ به این سؤال، از خودتان بپرسید چه کسانی را می‌شناسید و برای اینکه به اهداف‌تان برسید، لازم است با چه افرادی ارتباط برقرار کنید؟

۲. گزاره‌ی ارزش (value proposition) خود را بشناسیدشبکه‌ای که ساخته‌اید، چطور در نتایج مثبت کسب‌وکار شما مشارکت خواهد کرد؟ گزاره‌ی ارزش، شما را به‌عنوان فردی معت
درمورد شرایط حال حاضر ومواجهه با #ترس_آیا من به چیزها فکر میکنم یافکر کردن خود به خودی اتفاق می افتد؟
سوال:من برای از دست دادن سرمایه ام در بازار بورس،برای بیمار شدن یااز دست دادن کسی که دوستش دارم. می ترسم.چطور میتونم بااینها کار بیام.
ادامه مطلب
بازم سلام
از اونجایی که در نبودم یه اتفاقایی افتاده و طی اشتباهی(نمیدونم کی ولی مهم نی)فرم پاک شده تصمیم بر این شد که
_هرکی خواست بیوگرافی بنویسه خودش با هر روش و شیوه خلاقانه ای به ذهنش میرسه یه بیوگرافی از خودش تنظیم کنه و به پی ویم بفرسه بعد مشخص شدن اعضایی که میمونن رو وب رمز گذاشته میشه و فقط اعضا رمز رو خواهند داشت و اون موقع بیو هارو پست میکنیم^~^
برین ببینم چیکار میکنین
چگونه درمورد طبیعت انشا بنویسیم؟
همه ی ما تا به حال به طبیعت سفر کرده ایم و جنگل و دشت و درختان را از نزدیک دیده ام، ما طبیعت را شنیده ام و بوییده ایم برای نوشتن یک توصیف زیبا از طبیعت کافیست از تجارب زیبای خودتان در مواجه با طبیعت بنویسید.
ادامه مطلب
+ موارد تایید شده کرونا تا مرزهای ایران اومده ، داخل ایران تا الان چند مورد خیلی مشکوک در چند شهر داشتیم. تهران رو خودم توی بیمارستان دیدم. حالا توی ایران هم یا واقعا تایید نشده ، یا تایید شده ولی بخاطر مصلحت نظام (!!!) و عادت همیشگی، صبر میکنن سه روز دیگه اعلام میکنن. در هرصورت کرونا وارد ایران خواهد شد. پس، فقط موارد بهداشتی و مراقبتی رو رعایت کنید ، چون واکسنی در دسترس نیست. 
+ در مورد انتخابات مجلس حرف زیادی نمیشه زد. حتی درمورد رای دادن یا ندا
پیام داده و درمورد یکشنبه از من میپرسه و من اون اطلاعات اندکی ک ازش دارم رو بهش میگم... یکم صحبت میکنیم و بعد میگه توقع داشتم شما بهم بگین! و شدیدن از این کارش راضی و خرسندم... اینکه ب درجه ای رسیدیم ک اون توقعات کوچک و دلخوری های کوچکی ‌‌ک پیش میاد رو ب هم بگیم کاملن برام با ارزشه و حس میکنم اینقدر برای همدیگه مهمیم و درک متقابل داریم ک نزاریم این حرفا تو دلمون بمونه!

کشورهای زیادی د ر اروپا حکومت مشروطه دارند، به طرزی که شاه و ملکه توسط پارلمان و دولت کمی محدود تر شده اند، این درحالی است که بسیاری حتی می گویند در این کشور ها این مقامات، تشریفاتی هستند، بالخصوص درمورد انگلیس، درحالی که طی چند روز اخیر خلاف این ثابت شد.
ادامه مطلب
سلام دوستان عزیز
امید وارم حالتون خوب وعالی تر از همیشه باشه...
میخواستم یه توضیحی در مورد گزاشتن داستان بعدی بدم هر وقت تعداد بازدید کننده وخواننده های وبلاگ به 50 نفر برسن داستان بعدی گزاشته میشه...
ویه توضیح مختصر میدم درمورد موضوع داستان بعدی
موضوع تمام داستان ها لزومن عاشقانه نخواهد بود به احتمال قوی داستان بعدی طنز باشه...
.
.
.
.
.
ودر آخر ممنون از هم راهی تون...
دانلود رایگان متن کامل یک نمونه فایل پایان نامه ارشد رشته حقوق با فرمت ورد اینجا فقط تکه های از پایان نامه به صورت رندم (تصادفی) درج می شود که هنگام انتقال از فایل ورد ممکن است باعث به هم ریختگی شود و یا عکس ها ، نمودار ها و جداول درج نشوندبرای دانلود متن…
ادامه مطلب
تایم کلش ۱ساعت و ۵۵ دقیقه اس. امتیاز IMDb هم ۶.۷ از ۱۰.
فیلمی نیست که عادم دوبار ببینه. دفعه اول هم میخکوب نمیکنه عادمو اما فیلم خوبیه. وسطش خسته نمیشی و چند بار اون اتفاقی ک فکر نمیکنی میفته و تهش هم یه سورپرایز کوشولو داره. درمورد ی دختریه ک ظاهرا ی قتلی انجام داده و فرار میکنه و ... هرچی بیشتر بگم اسپویل میشع!
ژانرش رو هم نوشته بود دراما/فانتزی
اگ خاستین ببینین:))
آقا ترم ۲ هم شروع شد و منم از ترمولکی دراومدم هووووورا =||||
درمورد روز اول ترم ۲ و رویش بهمن ۹۸ بعدا میام مفصلللل مینویسم این هفته کلا خیلی کارم زیاده یکم سرم خلوت تر شد بهتون قول میدم کامل میام میگم
الان فقط اومدم که بگم همه چی روبه راهه و خداروشکر برخلاف ترم ۱ که خیلی تلخ شروع شد و روزای اول دانشگاهو واسم زهر کرد ولی ترم ۲ شروعش خیییییلی شیرین و پر از اتفاقات خوب بود ایشالا که آخر ترم هم بیام بگم ترم ۲ خیلی خوش گذشت
تعاریف رهبری قدمت واژه رهبری بنا بر تحقیقات انجام شده به 1300 سال قبل از میلاد مسیح بر می‏گردد و سابقه ای دیرینه دارد. در طول سالیان دراز، رهبری در شکل های مختلف تعریف و خلاصه شده است. تعاریفی که از رهبری ارائه شده است به تعداد کسانی است که در صدد ارائه تعریفی از…
ادامه مطلب
انشا درمورد ماه مهر ( دوره ابتدایی)
از خیلی ها پرسیدم ماه مهر یعنی چی؟ گفتند:(( یعنی بوی لبخند، بوی درس و مدرسه و مشق های ناتمام، بیدار شدن از خواب تابستونی و آغاز جنب و جوش مدرسه و تلاش و کوشش))
این ماه یه سی روزه ی جالبه که بچه ها را از خوش گذرونی های تابستونی جدا میکنه و اون هارو به درس و مشق و کتاب مشغول میکنه.
ادامه مطلب
یا مجیب دعوه المضطرین
(ای اجابت کننده دعای مضطرین)

دلم میخواد داستان تخیلی بنویسم :))
یه ایده هیجان انگیز تو ذهنمه. اما از اونجایی که تجربه هام درمورد نوشتن داستان تخیلی موفق نبوه، نمیدونم چه کنم! 
شاید باز هم امتحانش کنم

+گفتم کتاب های " پریدخت" و " فعلا خوبم" رو تموم کردم؟ نه نگفتم.
خب. تو پست بعد یه معرفی کوتاه از هرکدوم مینویسم :)
اطلاعاتی جالب درمورد کشور سوئیس

مطالبی خواندنی درباره سوئیس

حقایقی جالب و خواندنی درباره کشور سوئیسکشور زیبای سوییس به داشتن بانک های قابل اعتماد، شکلات های فراوان و رشته کوه های آلپ که گاوهای منطقه ی آن بهترین شیر دنیا را دارند شهرت دارد. اما این ها شگفت انگیزترین چیزهایی نیستند که در کشور سوییس خواهید یافت.
ادامه مطلب
سلام
یه مدت قبل (به زور) یه پست گذاشتم
درمورد داداشم
یه عده هم رفتن و دنبالش کردن
حالا دنبال کننده هاش شدن یازده نفر
منم قبلا نویسنده سایتش بودم منو حذف کرده
پز هم میده که من چنینم و چنانم دنبال کننده هام شدن یاااااازززززده نفر
عصبانیم از دستش 
چیکار کنم
شما چه پیشنهادی دارین
آخه خودم بهش یاد دادم چطور با بلاگ کار کنه ها
وای وای وای
abolfazlhayati.blog.ir
آدرس وبش↑
لینک دانلود قرار گرفت
لینک دانلود قرار گرفت
سومین شماره فصل‌نامه «سان» با موضوع فراموشی. طبق معمول متن‌ها و داستان‌های عالی. این شماره نقاشی‌های خیلی خیلی جذابی هم داشت که لذت خوندنش رو چندین برابر میکرد.بهترین‌های این شماره از نظر من:«رسم روزگار چنین است» از سید جواد رسولی. روایتی از فاجعه‌های انسانی فراموش‌شده که کمتر بهشون پرداخته شده. مثل شهر «دارمشتات» در آلمان که در جنگ جهانی کاملا از بین رفته و هزاران آدم قربانی شدن..«ترکش» از صابر قربانی: داستانی درمورد کارگاهی که منفجر
به دام افتادم :- 
بالاخره امروز، اینجا، در این سایت گروهی، اولین پستم رو نوشتم.
پروژه  «ناخلف» که فعلا با وبلاگش راه افتاده، بنظرم مجموعه خوبی بشه، افراد حاضر در مجموعه هم افراد فوق العاده ای هستن. قرار شد توی پست های اول که الان دوتاش نوشته شده، درمورد همدیگه بنویسیم. خداروشکر هنوز درمورد من ننوشتن :-) امیدوارم، من که کوچیک ترین عضوم، هم بتونم وقت بذارم و خوب بنویسم و هم این مجموعه تاثیر خوبی روی خواننده ها داشته باشه.
آدرس اینستاگرام هم راه
دانلود فیلم سرخ پوست با لینک مستقیم و کیفیت بالا
منتشر شد (دانلود در ادامه مطلب ...)
دانلود فیلم سرخ پوست با لینک مستقیم + دانلود فیلم ایرانی
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی – تاریخی
کارگردان : نیما جاویدی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران در سینما : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه بعد از اکران در سینما
دانلود در ادامه مطلب …
ادامه مطلب
امروزه زندگی در خانه هایی با مساحت کم باعث شده است که از کوچکترین فضاهای ممکن استفاده بهینه بعمل آید. و همین موضوع سبب ایجاد این مقاله درمورد زیرپله است .

حتی اگر فضای منزل کوچک نباشد و به اندازه کافی بزرگ و جادار باشد با صرف کمی وقت و چاشنی خلاقیت استفاده مفیدتری می توان از همه فضاهای موجود داشت.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها