نتایج جستجو برای عبارت :

روایتی پخش نشده از سیندرلا :)

دانلود سانسور نشده فیلم خط فرضی محصول 1399 اثری از فرنوش صمدی, دانلود سانسور نشده فیلم خط فرضی با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود سانسور نشده فیلم سینمایی ایرانی خط فرضی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود سانسور نشده فیلم

ادامه مطلب
نوجوون ک بودم بهتر بودم دلم برای بلاگفا و افسران تنگ شده،دلم برای کلاس بسکتبال و پیچوندن تایم هنر و موندن تو کتابخونه وکتاب خوندن تنگ شده،دلم برای کتابخونه مدرسه امون و زنگای ناهار تنگ شده،دلم برای پیاده برگشتن از مدرسه و تو راه فلافل و نوشمک خوردن تنگ شده،دلم برای تاترهای زبان و سرودا تنگ شده دلم برای کلاس اقای نوروند و عربی پیشم تنگ شده وقتایی که بعد کلاس با اقای صفوی درمورد عرفان حرف میزدیم تنگ شده، الانم خوبه خیلی چیزا،ولی خوب اون موقع
میدونی چیه؟ گاهی فکر میکنم
خدا منو تو یکی از میلیونها سیاره اش گذاشته بعد یادش رفته من اونجام
 من هی داد میزنم خدا.................. ولی فقط انعکاس صدامه که برمی گرده خدا......................
الانم رو تخت دراز شدم و با خودم فکر میکنم که با چه زبونی باید باهاش حرف بزنم مثل آدمیم که هر آه ارتباطی امتحان کرده اما نشده که نشده 
این پوستر برای زمانی هست که علی مطهری اینقدر عیان اصلاحطلب نشده بود و از طربق لیست اصولگرایان وارد مجلس نشده بود
دقیق یادم نیست که چه اظهار نظری منجر به این پوستر شد اما اگر اشتباه نکنم مربوط به استیضاح وزیر نفت احمدی نژاد بود
تغذیه زنبور عسل
1 –(شربت)از مهمترین موارد تغذیه در اواخر تابستان یا اوایل پاییز که هنوز هوا سرد نشده که مقدار شهد در طبیعت کم یا متوقف می گرد در صورتی که غذا کافی در کندو ها ذخیره نشده باشد بایستی آنها را تغذیه نمود . تا در زمستان ذخیره عسل داشته باشند .
ادامه مطلب
اول از همه  کتاب ماه آبی(blue moon) قرار داره که هنوز وارد ایران نشده متاسفانه و هر چقدر گشتم نتونستم بفهمم داستانش چیه. 
دوم کتاب نگهبان هست(the guardians) هنوز ترجمه نشده
سوم کتاب دریای بی ستاره هست( the starless sea) اینم هنوز ترجمه نشده. 
چهارم کتاب آنجا که خرچنگ ها آواز می خوانند هست(when the crawdads sing) که یک داستان جنایی در طبیعت هست و ۶۸ هفته در این لیست بوده. چند نشر هم چاپش کردند. بهترین ترجمه حال حاضرش که هر چند آن چنان خوب نیست از انتشارات روزگار هست

دوستانیکه به مشکل ارزن هضم نشده در مدفوع عروس برخورد میکنند:
اگر ارزن درسته و هضم نشده دفع کنه طبیعی نیست.یا ارزن کهنه و غیر قابل هضمه و یا قرمز و وارداتیه یا شن چینه دان تمام شده و باید تامین بشهیا عفونت روده داره .باید شن و ماسه و یا پودر صدف در دسترسشون باشه که برای هضم بهتر ازش استفاده کنند
پس اول ضمن تهیه ارزن سالم (حتی المقدور ایرانی که مواد نگهدارنده نداشته باشه) شن و ماسه دردسترس پرنده بگذارین و هم سه روز متوالی ده قطره سرکه سیب داخل ۱۰
از خودم بیشتر بود.برام دیدن وضع اینجا سخته. 
حالا ک هیچ علتی نداره، پس وقتش نشده پاکش کنم؟
دگر 
گونی
وقتش شده حسین
وقتش نشده حسین
سالهاس ک از وقتش گذشته حسین
چ اهمیتی داره؟ چ اهمیتی دارم
شاید وقتش شده. به هر حال خیلی وقت نیست ک خودمونو نشون دادیم؟
من نه مثل توام، و تو نه مثل من
برای موندن، برای برگشتن
پدرم دلواپسِ آینده‌ی خواهرم است، اما حتی یک‌بار هم اتفاق نیفتاده که با هم به کافی شاپ بروند، در خیابان قدم بزنند و گاهی بلند بلند بخندند.
خواهرم نگران فشار خون پدرم است؛اما حتی یک بار هم نشده خواسته هایش را به تعویق بیندازد تا پدر کمی احساس آرامش کند.
مادرم با فکرِ خوشبختیِ من خوابش نمی‌برد. اما حتی یک‌بار هم نشده که با من در موردِ خوشبختی‌ام صحبت کند و بپرسد: فرزندم چه چیزی تو را خوشحال‌ می‌کند؟
من با فکرِ رنج و سختیِ مادرم از خواب ب
نوع انسان با این همه بزرگی خود هنوز آنقدر انسان نشده است که بتواند فقط از عقل انسانی خود دستور بگیرد.
این است که می بینید افسانه ای که از قول یک قورباغه یا سوسک بال دار نقل شده است،بیش از کلمات حکما در مغز مردم نفوذ می کند.
انسان تاکنون بزرگ ترین تجربه ها و معارف خود را از حیوانات ناچیزتر از خود یادگرفته است.

#خیاط سلطنتی: اظافه شد به لیستِ *فیلم هایی برای ندیدن๏︿๏

شما این سینمایی رو دیدید؟
نظر شما چی بود؟

پی نوشت:
چندین تا پست منتشر نشده و کامل نشده دارم(。ŏ_ŏ)
یه انیمیشن طوری‹•.•›
دو تا کی دراما♪\(*^▽^*)/\(*^▽^*)/
یه هالیوودی(♥ω♥ ) ~♪
یه کتاب(。’▽’。)♡
و چند تا دیگه... (دو تا چالش، شخصیت هام و...)(๑¯ω¯๑)
درمورد کدوم بیشتر کنجکاوید؟ کدومو زودتر تکمیل کنم؟
هنوز هیچ کشوری موفق نشده رکورد تولید طلا در آفریقای جنوبی را در دهه ۱۹۷۰ که بیش از هزار تن در سال بوده، بشکند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تجارت نیوز، طی دهه‌های طولانی و تا پیش از سال ۲۰۰۶، آفریقای جنوبی بزرگ‌ترین تولیدکننده طلا بود. استخراج طلا در این کشور اما در سال‌های اخیر کاهش یافته است. در مقابل، استخراج این فلز گرانبها در بسیاری از کشورهای دیگر افزایش یافته است.
با این حال، هنوز هیچ کشوری موفق نشده رکورد تولید طلا در آفریقای جن
احتمالا شده تا بحال شنیده باشین که "ما تجربمون بیشتره" یا اینکه " ما بهتر میدونیم" و یا "ما صلاح تورو میخوایم"! و با این بازی کلمات جوون تر ها رو مجبور به کاری میکنن که بر خلاف میلشونه!!
چه استعدادهایی که تو این گرداب غرق نشده و چه سالهایی که برای لذت نبردن از زندگی اجباری تلف نشده!!
چی میشه که جبر خونواده ها انقدر زیاد میشه که آدما رو از عشق کردن با چیزی یا کسی که دوس دارن منع میکنن؟!
تا دنیا دنیاس یه جای خالی تو قلب آدما باقی میمونه که جاش با هزارا
هرگز خشونت، گرسنگی، طرد از جامعه، نابرابری، ستم اقتصادی در تاریخ بشریت و کره زمین تا این اندازه دامن گیر انسان نبوده است. به جای نغمه سردادن از کامیابی آرمان دموکراسی لیبرال و بازار کاپیتالیستی در شادکامی پایان تاریخ، به جای برگزاری جشن پایان ایدئولوژِی و پایان گفتمان های رهایی بخش، هرگز نباید این نکته بدیهی عالم گیر را که از رنج های منحصر به فرد بی شماری فراهم آمده اند، از نظر دور داریم که هرگز اینقدر زن و مرد و کودک بر روی زمین به بردگی ک

_بهش گفتم خیره!
+گفت تا تعریف مون از خیر چی باشه!
_گفتم همین که زمان درستش میکنه خیره!
+گفت چی بگم!
_گفتم شکر
+نگام کرد
_گفتم خدا ما رو به میزان صبرمون آزمایش میکنه!
+ گفت من که طاقتم سر اومده!
_ گفتم امام صادق فرمودند: صبر که تمام شود فرج می آید!
+گفت یعنی صبرم تموم شه همه چی تموم میشه و خلاص!؟
_ گفتم تازه اون روزیه که میفهمی چرا قبل از اون نشده!
+ گفت گیجم کردی!
_ گفتم خدا هیچ وقت دیر نمیکنه، اگر دیر شده بدون هنوز موعدش نشده! پس صبر میکنی و به وعده اش ا
پیش نوشت:
قال شکیبا: "روزنوشته" اسم بدی برای وبلاگیه که بیشتر از یک ماهه آپ نشده.
...
هر از گاهی آمدم این جا و نوشتم.هر چی شد نوشتم.جملاتی -به گمان خودم- با معنی که نصف بیش‌ترش بازتاب حس لحظه ای بود. انگار از وبلاگ -آن طور که حقش است- استفاده نکردم.بیش‌تر گونه ای شبیه یک صفحه ی اینستاگرام شد که جملات آبکی‌ش پشت عکسی پیدا شده از google images پنهان نشده اند.
چند هفته ست که همان آثار هم از بنده پدیدار نشد. این اتفاق هم‌زمان با کنار گذاشتن کتاب و روی آوردنم
اینکه الان اینطوری میکنن بده، زشته حق داری ناراحت بشی، اما خوب فکر کن، قبلا کم باهات مهربونی نکردن، کم سنگ صبور نبودن کم تلاش نکردن که بهت خوش بگذره، یادت میاد؟ خوب فکر کن قبلا نشده که خودتم اشتباه کنی؟ نشده رفتارت زشت باشه؟
اونا آدمن، اتو هم همینطور 
میبینی همه ممکن الخطاییم به شرط مجازات
از خودت شروع میکنی؟ دوس داری شروع کنی جبران کردن اشتباهات خودت ؟ این به سعادتمندیت نزدیکتر نیست ؟
اینطوری قشنگتر و شایسته تره درسته؟
آفرین که این راهو ا
یک نمونه پاسخ نامه را که صحیح شده است در شکل زیر به شما نشان میدهیم.

پاسخنامه آیلتس بالا با مداد تکمیل شده است و بخش های مورد نیاز پر شده اند.
املای کلمات در سراسر پاسخنامه قابل قبول است.
فقط یک پاسخ کامل نشده است (به یاد داشته باشید همیشه می توانید حدس بزنید)
اصلاحات ببا خط زدن پاسخ اشتباه و دوباره نوشتن آن انجام شده است.
تصویر زیر یک پاسخ نامه ناقص را نشان میدهد.

شماره داوطلبی کامل نشده است.
نام کامل داده نشده و از حروف بزرگ استفاده نشده است
مغازه ها بسته شده و شهر به یک اغمای تاریخی فرو رفته. سوپر مارکتای محل تا چند روز پیش میز گذاشته بودن جلو مغازه و در حال فروش بودن با این شرط که اسم محصول ر میگید و ما میذاریمش تو پلاستیک ببری. هایپر مارکتای بزرگ تخلیه شدن و میوه فروشی ها هم تک و توک بازن. تردد مردم تو مرکز شهر کمتر شده اما قطع نشده دیگه خودتون مردم و بازار شب عید رو میشناسید. این چند وقته روزی نیست که نشنویم یکی از اقوام و آشنایان مریض نشده. از مریضی ترسی ندارم چون هم رعایت میکنم
یک لیست بلند بالا از ستاره‌های لیگ هنوز تکلیف فصل بعدشان مشخص نشده؛ از دژاگه، کریمی و بیرانوند تا منتظری، استوکس و علیپور.
32 روز تا شروع فصل جدید لیگ برتر زمان
باقی مانده و هنوز تکلیف چند ستاره لیگ برتر مشخص نشده است. پاتوسی
هواداران استقلال را نگران کرده‌ و هر روز خبر جدیدی در مورد پیشنهادهای
بیرانوند و علیپور در پرسپولیس به گوش می‌رسد. تمدید نکردن کی‌روش استنلی
آرامش را از قلعه‌نویی گرفته و تکلیف ادامه یا قطع همکاری اشکان دژاگه با
امشب پست جدید نمی‌نویسم و بهتون فرصت میدم دوباره پست قبل رو بخونین و حتما در مورد محتواش! نظر هم بدین که بفهمم خوندینش. این تصمیم هم به‌هیچ‌وجه ربطی به این نداره که امشب نمی‌تونم پست بنویسم! اصلا مثل اینایی که اول هفته یه غذای بدمزه می‌پزن و میگن به نفعتونه امشب بخورینش، وگرنه تا وقتی تموم نشده صبح، ظهر، شب، همین غذا رو داریم، می‌خوام تا تک‌تک جملاتش حلاجی نشده، ولش نکنم =)
و من الله التوفیق
احتمالا شده تا بحال شنیده باشین که "ما تجربمون بیشتره" یا اینکه " ما بهتر میدونیم" و یا "ما صلاح تورو میخوایم"! و با این بازی کلمات جوون تر ها رو مجبور به کاری میکنن که بر خلاف میلشونه!!
چه استعدادهایی که تو این گرداب غرق نشده و چه سالهایی که برای لذت نبردن از زندگی اجباری تلف نشده!!
چی میشه که جبر خونواده ها انقدر زیاد میشه که آدما رو از عشق کردن با چیزی یا کسی که دوس دارن منع میکنن؟!
تا دنیا دنیاس یه جای خالی تو قلب آدما باقی میمونه که جاش با هزارا
بزرگترین و اصلی ترین علت اسهال عوامل عفونی است که این عوامل از طریق مختلف وارد بدن می شود. گاهی با خوردن میوه و سبزی که به درستی و کامل شستشو داده نشده باشد اسهال ایجاد می شود. در بعضی مواقع به دلیل رعایت نکردن بهداشت به خصوص بعد از اجابت مزاج عفونت موجود در دست هایی که شسته نشده اند و.. وارد بدن شده و اسهال رخ می دهد.
ادامه مطلب
هرگز خشونت، گرسنگی، طرد از جامعه، نابرابری، ستم اقتصادی در تاریخ بشریت و کره زمین تا این اندازه دامن گیر انسان نبوده است. به جای نغمه سردادن از کامیابی آرمان دموکراسی لیبرال و بازار کاپیتالیستی در شادکامی پایان تاریخ، به جای برگزاری جشن پایان ایدئولوژِی و پایان گفتمان های رهایی بخش، هرگز نباید این نکته بدیهی عالم گیر را که از رنج های منحصر به فرد بی شماری فراهم آمده اند، از نظر دور داریم که هرگز اینقدر زن و مرد و کودک بر روی زمین به بردگی ک
نمیتونم بگم کلا بد بود. ولى میتونم بگم کلا خوب بود. تاحالا هیچوقت تو زندگیم انقدر خواسته نشده بودم. و هیچوقت انقدر بهم محبت نشده بود. ولى من یه ترسوعم. از اینکه منم انقدر دوستش داشته باشم و بعد مجبور شم از دستش بدم منو میترسوند. دنبال بهانه بودم. و بهترین بهانه رو هم گیر اوردم. دلم براش تنگ شده و دلشوره دارم. ادم بدى هستم و خودم اینو خوب میدونم. سیگار ندارم و تپش قلب و اضطراب هرلحظه بیشتر بهم فشار وارد میکنن. حالم خوب نیست و تنهام. من دیگه نمیتونس
مطابق ماد ٣٩٩‏قانون مدنی: «هریک از متبایعین بعد از عقد فی المجلس و مادام که متفرق نشده اند اختیار فسخ معامله را دارند.» این خیار مختص عقد بیع بوده و در سایر عقود راه ندارد. اگر یک نفر ازسوی دوطرف، معامله را منعقد کند خیار مجلس قابل تصور نیست. اداره حقوقی قوه قضاییه طی نظریه 7/2354 – 1379/4/6 در خصوص خیار مجلس اعلام داشته است:معمولا در اسناد رسمی مربوط به معاملات قطعی، اسقاط کافه خیارات قید می شود و طرفین آن را امضا می کنند، اگر سندی دارای چنین عبار
یا سمیع

برای برنامه ی میلاد مدرسه از روی کتابی که دستش بود دنبال مطلب میگشت، کتاب پر از داستان های کوتاه از زندگی امام حسن عسکری ع بود؛ از خوش قولی و علم تا دلسوزی و مِهر و احترام؛ بعضی داستان ها رو بلند برام میخوند: "امام جواب سوال همه را میداد، به زبان خودشان". " حتی نامه های نوشته نشده را هم بی جواب نمیگذاشت" "حواسش حتی به حرف هایی که فقط از دل میگذشتند و به زبان نمیرسیدند هم بود."توی فکرم چرخ میخوره: امام زبان حرف های گفته نشده را هم میدانست،
سربار جذب نشده در تولید به هزینه های سرباری
گفته می شود که شرکت متحمل شده ولیکن این هزینه ها در تولید جذب نشده اند.به عنوان
مثال این هزینه ها می تواند

ناشی از توقف تولید باشد.

هزینه سربار جذب نشده و کلا" هزینه های جذب
نشده در تولید،جزو بهای تمام شده کالای فروش رفته محسوب نمی شوند،بلکه جزو سایر هزینه
های عملیاتی می باشند.

سربار جذب نشده در تولید فقط مربوط به سربار ثابت
می باشد و سربار متغیر جزو آن نمی باشد.

توضیح دیگر اینکه سربار جذب نش
از جمله دلایلی که ایجاد شوره را سبب می شود در زیر بیان شده است:
قبل
از اقدام به رنگ آمیزی سطح کاملا نظافت و تمیز نشده است یعنی امکان دارد
که شوره های پیشین به خوبی تمیز نشده و سطح آمادگی کامل برای نقاشی مجدد را
نداشته است.
ادامه مطلب
-لوس نشو. چیزی به اسم عشق وجود نداره.
+وجود نداره؟
-نه نداره.
+پس این که ما این جاییم یعنی چی؟
-رابطه، اسمش رابطه ست. ببین همه آدما یه روز رابطه شون تموم می شه. مثلا امروز ازدواج می کنن و یه سال بعد طلاق می گیرن. خب پس عشق کجا میره؟ تموم می شه؟ مگه می شه عشق تموم شه؟
-عشق تموم نمیشه؟
+نه، معلومه که نه!
-پس وجود داره! فقط تموم نشده... یه چیزی درست وسط قلبت، چیزی که تموم نشده!
+اوهوم، خب تو بردی. آره تموم نمیشه. تمومت می کنه مثل خنجری که آروم آروم تا خود اس
آیت الله بهجت فرمودند:گشتیم و گشتیم و بالاخره ذکری بالاتر از ذکر »»»صلوات««« پیدا نکردیم
دستور ایشان به سالکان راه الهی و معنویت این بود که در برنامه عملی روزانه کمتر از ۴۰۰ صلوات نفرستند
زیرا افرادی هست که بالاتر از ۱۰۰۰بار بلکه ۳۰۰۰بار و گاها بدون شمارش صلوات میفرستند
کاش ما لا اقل روزی صد صلوات به نیت سلامتی و ظهور امام زمان میفرستادیم
لیکن ما دنبال راحتی های دگریم
حالا که دانستیم برترین ذکر چیست آیا وقت توبه فرانرسیده!؟
آیا وقت صلواتی
مقدمه
تمامی اکوسیستمهای کره زمین روی هم زیست کره را تشکیل می‌دهند و بخش
فیزیکی این بزرگترین واحد اکولوژیک ، محیط زیست کره زمین است. این بخش
فیزیکی خود از سه قسمت بهم پیوسته تشکیل شده است. قسمت آب یا آب کره ، قسمت خشکی یا سنگ کره و قسمت گازی یا هوا کره. از آنجا که تعداد اندکی از گونه‌ها می‌توانند بطور همیشگی در هوا بمانند، دو دسته اصلی زیستگاهها را زیستگاههای آبی و زیستگاههای خشکی تشکیل می‌دهند.
برای مشاهده روی ادامه مطالب کلیک کنید
ادامه
تو فتنه ۸۸ بحث درباره تقلب انتخابات بود، خب طلبه ها میرفتن و روشنگری میکردن که آقا تقلبی نشده. اصلا امکان تقلب نیست. اما الان چیکار باید کرد? بنزین که ۳ هزار شده. با مردم چ حرفی بزنیم? هر حرفی هم بزنیم میرسه به اینکه مسئولین ناکارآمد هستن. حالا دعوا سر اینه که کدوم مسئول?
بیچاره اون طلبه ای که هنوز درسش تموم نشده و مسئولیتی رو نگرفته ولی باید جوابگو باشه.  
بیچاره اون طلبه ای که دیگه ماشین نداره اما باید قسط بده. 
بیچاره من که کلی کار رو زمین مون
• انقلاب‌ اسلامی‌ ملت‌ ایران‌، حادثه‌ بسیار بزرگی‌ است‌ که‌ ابعاد عظمت‌ آن‌ هنوز به‌ روشنی‌ تبیین‌ نشده‌ است‌. این‌ انقلاب‌ بر خلاف‌ سنت‌ حوادث‌ انقلابی‌ جهان‌، به‌ هیچ‌ قدرت‌ مادی‌ متکی‌ نبوده‌ است‌ و با وجود تمامی‌ تنش‌هایی‌ که‌ میان‌ نظام‌ اسلامی‌ و قدرت‌های‌ استکباری‌ بروز کرد، انقلاب اسلامی‌ ایران‌، این‌ ظرفیت‌ را داشته‌ است‌ که‌ نظام‌، دولتمردان‌، مسئولان‌، ارتش‌، سپاه‌ و مجموعه‌ نیروهای‌ مسلح‌ را
تفاوت غذای گیاهی با داروی گیاهی چیست؟؟داروی گیاهی دارای ترکیبات شیمیایی است که از نظر تکاملی مورد نیاز بدن نمیباشد. یعنی برای بدن انسان تعریف نشده وناشناخته هست .اما مصرف ان دارو بدلیل ترکیبات ناشناخته برای بدن میتواند عوارض ایجاد کند .همچنین میتواند برای بیماریها مفید نیز باشد
اما غذای گیاهی یعنی همه ترکیبات ان مورد نیاز بدن میباشد وبرای بدن ضروریست.مانند نان .گوشت .سبزیجات ونبود یا کمبود ترکیبات ان میتواند سبب بروز نقص وبیماری در بدن ش
فاکتور محافظت از نور خورشید (Sun Protection Factor ):

SPF مهمترین فاکتور تجاری انتخاب محافظت کننده های پوست از آفتاب است .متاسفانه هنوز نحوه عملکرد SPF و محدودیت های آن مشخص نشده است .
بسیاری از جنبه های SPF  گمراه کننده است ، به عنوان مثال مسابقه برای SPF  های بالاتر و اثر محافظت کننده گی پوست از نور آفتاب ، جذب ویتامین D  را با اختلال مواجه می نماید .
SPF  نماینگر درجه حفاظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید است .
فاکتور MED( Minimal Erythma Dose) حداقل میزان نوری

دانلود فیلم Maleficent Mistress of Evil 2019

زبان :Englishکیفیت :مشخص نشده !
فرمت :mkvحجم :مشخص نشده !
مدت زمان :118 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Joachim Rønningنویسنده :Micah Fitzerman-Blue,Noah Harpster
امتیاز IMDB :0مشخص نشده !رده سنی :PG
ستارگان :Angelina Jolie,Elle Fanning,Imelda Staunton

در خواستگاری، توافق پسر و دختر و یا خانواده‌های دو طرف درباره ازدواج تعهد و حتی مشروعیت رابطه زناشویی ایجاد نمی‌کند.طبق قانون تصمیم بر ازدواج، ایجاد تعهد برای زوجین نمی‌کند حتی اگر تمام یا قسمتی از مهریه‌ای که بین طرفین برای ازدواج مقرر شده است، پرداخت شده باشد.بنابراین هر یک از زن و یا مرد در زمان خواستگاری تا زمانی که صیغه عقد جاری نشده است می‌تواند از ازدواج امتناع کند و طرف دیگری نمی‌تواند به هیچ وجه، او را مجبور به ازدواج کرده و یا
سیر حوادث سوریه بسیار پیچیده و شگفت انگیز است، و جز با کمک روایات اسلامی، نمی توان پایان آن را پیشبینی  کرد.
فتنۀ شام (سوریه) آرام شدنی نیست!
ابن  مُسَیِّب گفته است:
در شام آشوبی خواهد بود که گویا آغازش بازی کودکان است. از سویی بالا می آید و از سویی آرام می شود، و پایان نمی یابد تا آن که فریادگری فریاد زند: بی گمان، فرمانده آن کس است(1).
چنین می نماید که این روایت از سخنان پیامبر(صلّى الله علیه و آله) باشد، اگرچه سعید تابعی پسر مسیّب آن دو را به وی
«چهار روز است احساس می‌کنم که گویی به کار سخت و رنج آوری مشغولم. سخت‌تر و تلخ‌تر از هر کاری، استراحت ندارد، شبانه روزی است! یک دقیقه هم مهلت نمی‌دهد، بی‌طاقتم کرده است. در عمرم از هیچ کاری این چنین کوفته نشده‌ام، این چنین به فغانم نیاورده است. اصلاً هیچ وقت نمی‌دانستم احساس نکرده بودم که "ننوشتن" هم کاری است و حالا می‌فهمم که چه کار طاقت فرسایی است. سه چهار روز است که مدام بدون لحظه‌ای بیکاری، دقیقه‌ای استراحت، دارم نمی‌نویسم امشب دیگر

در صدر  اسلام مسلمین افتخار می کردند که وعده غذایی در خدمت رسول الله باشند تا به برکت سفره شان بیفزاید 
روزی مردی حضرت را دعوت کرد و رسول خدا هم پذیرفت پس از لحظاتی سفره گسترده شد . رسول خدا ناگهان  دید که مرغی بر سر دیواری تخمی گذاشت تخم  مرغ سر خورد و پایین افتاد . میان در میخ بزرگی کوبیده شده بود تخم مرغ میان آن میخ قرار گرفت و نشکست . رسول خدا تعجب کرد . میزبان جلو آمد و عرض کرد یا رسول الله شما بر سر سفره ای وارد شده اید که تا بحال بلایی بر ان
*شایعه سهمیه بندی بنزین از فردا شب*
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران: هنوز هیچ مصوبه‌ای درخصوص سهمیه بندی بنزین به ما ابلاغ نشده است
زیبا اسماعیلی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما ضمن تکذیب برخی شایعات درباره افزایش قیمت بنزین از ساعت ۲۴ امشب گفت: تاکنون چنین چیزی به ما ابلاغ نشده است.
وی با اشاره به اینکه روند ثبت نام کارت سوخت از مالکان خودرو‌ها و موتور سیکلت‌های فاقد کارت سوخت همچنان ادامه دارد، گفت: مردم برای اطلاع از
   بیست و هشتم اسفند، شاید مناسب ترین زمان برای یک دورهمیِ دوستانه بود که جمع بندی شده ها و نشده های سالی که داشت می رفت رو بریزیم رویِ میز. فرصت ها، چالش ها، کرده ها و نکرده های مجموعه را البته با شیرینی تشکر ها و قاعدتا تلخی نقدها، بگیم و بشنویم. پیشنهادهای اعضاء برای سال نو و انتقاد از بعضی فعالیت های شده و نشده را شنیدیم وچای و میوه را خوردیم و رفتیم به استقبال سال نو.
همیشه
برایم سوال بود که یک کودک 4-5 ساله چگونه فلسفه می خواند و می فهمد. بسیاری ادعا
کرده اند که در کودکی فلسفه خوانده اند. اما مگر فلسفه مجموعه ای از کلمات و  مفاهیمی نیست که بشر طی تجربه تاریخی خود بر
اساس آن تجارب برساخته است؟ پس یک کودک بی تجربه زندگی، چگونه آن مفاهیم را لمس می
کند و می فهمد؟ کودکی که تاکنون عاشق نشده است، چگونه فلسفه روابط را می فهمد؟
کودکی که فقیر نشده یا فقر را نفهمیده است، در کارزار سیاسی شرکت نکرده، با همسایه
درگیر نشده
طراحی اپلیکیشن iOS از کجا شروع شد؟
شرکت اپل، یکی از تاثیرگذارترین شرکتهای ساخت اپلیکیشن iOS و تکنولوژی هوشمند در دنیا می باشد. کمتر کسی در دنیا وجود دارد که متوجه تاثیر محصولات شرکت اپل بر زندگی انسان قرن 21 نشده باشد. نوآوری های این شرکت تنها به طراحی و کارآیی محصولات محدود نشده بلکه اپل با ساخت سیستم عامل اختصاصی iOS، خاص بودن خود را به جهانیان ثابت نموده است.

ادامه مطلب
از وقتیکه کانال خنده های صورتیو دنبال میکنم دیگه کمتر سر به وبلاگش میزدم یعنی خیلی وقته که نرفتم وبلاگش ولی امشب نمیدونم چی شد که بعد اینکه آدرس وبلاگ نیکولا رو اون بالا نوشتم نوشتم خنده های صورتی تا وبلاگ فریبا دیندار رو هم ببینم همیشه دنبال هشتگ ویرایش نشدهدهاش بودم تا بخونمشون ولی هیچ وقت خیلی دم دست نبود و اونقدر مطالب قدیمی تر رو میزدم تا بهش برسم و وقتی به ویرایش نشده میرسیدم دیگه حسش میرفت که بخوام بقیه ویرایش نشده ها رو بخونم ولی ای
از وقتیکه کانال خنده های صورتیو دنبال میکنم دیگه کمتر سر به وبلاگش میزدم یعنی خیلی وقته که نرفتم وبلاگش ولی امشب نمیدونم چی شد که بعد اینکه آدرس وبلاگ نیکولا رو اون بالا نوشتم نوشتم خنده های صورتی تا وبلاگ فریبا دیندار رو هم ببینم همیشه دنبال هشتگ ویرایش نشدهدهاش بودم تا بخونمشون ولی هیچ وقت خیلی دم دست نبود و اونقدر مطالب قدیمی تر رو میزدم تا بهش برسم و وقتی به ویرایش نشده میرسیدم دیگه حسش میرفت که بخوام بقیه ویرایش نشده ها رو بخونم ولی ای
    اون قسمت پام که قبل از عید رو بریدم، هنوز کامل خوب نشده، پوستش هنوز مو نداره، صاف نشده و مهم تر از همه اینا، هیچ حسی هم نداره، شده یه شکاف با شخصیت مستقل خودش.
    اون قسمت از قلبم هم که دست خاطرات بچه ها بود با نسبت کمی که در من داشت هم شده مثل پوست پام، شکسته شکسته، بی حس، کاری که این دوستان با هم کردن هم مارو زارتی انداخته بین این شکاف، رو به پایین تا مرکز بی گرانش در کران افق خاطرات به جامونده از نسخه قبل شاخ شدن اونها!
    سقوطی که تنها کار
مجموعه ای عظیم از آثار منتشر نشده مایکل جکسون,آثاری که شاید هیچگاه شاهد انتشار رسمی آن ها نباشیم.
======================
دریافتعنوان: نسخه اولحجم: 4.58 مگابایت
================
دریافتعنوان: نسخه دومحجم: 6.99 مگابایتتوضیحات: نسخه دوم("نهایی") (برای دانلود این نسخه پیشنهاد میشود) 

انسولین یک ماده حساس به نور خورشید ، نورهای داخلی خانه و دمای بسیار پایین یا بسیار بالا می باشد. انسولین را می توان در دمای گرم و یا سرد استفاده کرد. سه کارخانه دارویی از انسولین در آمریکا اظهار داشته اند که داروهای انسولین باز نشده درون فریزر باید در دمای بین 36 تا 46 درجه فارنهایت یا 2 تا 8 درجه سلیسیوس نگهداری شوند. انسولین باز نشده در یخچال تا زمانی خوب کار می کند که تاریخ انقضا درج شده روی جعبه فرا نرسیده باشد که این تاریخ انقضا معمولا یک س
1- کارگرانی که قرارداد کار آنان دائمی باشد.2⃣  کارگرانی که از بدو استخدام بدون قرارداد مشغول به کار شده اند و ماهیت کار آنان نیز مستمر می باشد.3⃣ کارگرانی که در بدو استخدام  قرارداد داشتند ولی بیش از یک دوره بدون قرارداد به کار ادامه داده اند. (به شرط  مستمر بدون ماهیت کار)4⃣ کارگرانی که به کارهایی با ماهیت مستمر اشتغال دارند و در قرارداد کار آنان مدتی ذکر نشده و یا اینکه تاریخ شروع مشخص باشد اما به تاریخ پایان اشاره ای نشده باشد.◀️نکته: کارگ
جزوه خلاصه قواعد فقه 2 (بخش جزایی) در 25 صفحه و در قالب فایل word و قابل ویرایش، بر اساس کتاب دکتر سید مصطفی محقق داماد، مناسب برای امتحانات پایان ترم کارشناسی

بخش هایی از جزوه:
قاعده قبح عقاب بلابیان
مفاد اجمالی قاعده
مادام که عملی توسط شرع نهی نشده و آن نهی به مکلف ابلاغ نشده، و شخص مرتکب آن گردد، مجازات او عقلا قبیح و زشت است و مادام که عملی توسط شرع واجب نشده  و امر شارع به مکلف ابلاغ نشده چنانچه شخصی ترک کند ،مجازات او به ترک فعل مزبور عقلا ق
فرآیند ثبت نام و شروع سالتحصیلی 99-98 وثبت نام دانش آموزان هنوز فعال نشده است اکیدا توصیه می شود از ثبت کلی ملی جدید دانش آموزان پرهیز نمایید.
تازمانی که شروع سال تحصیلی و ثبت رشته و پایه در سامانه فعال نشده است هیچ ثبت نامی انجام نگیرد. هیچ دانش آموزی آزاد سازی نشود.
هرگونه ثبت نام قبل از تعریف رشته و پایه برای سالتحصیلی99-98 اشتباه محض می باشد.

دکتری که اومد بالا سر بابا گف ممکنه سکته ریز رد کرده باشه و.گفت تو.این بیماری از این اتفاقا می افته. دو روزه بابا رو بغل می گیرم و در تخت خواب می گذارمش. چند لحظه پیش رفتم طبقه بالا و گفت بیا رفتم پیشش گفت چیزیت که نشده یعنی دنیا انگار در هیبت بابا جلوم بود. اوایل خیلی ناله می‌کردم اما الان لحظه لحظه بودنش برام عشق ه 

بسم الله الرحمن الرحیم
خیلی وقتها آدمها به شوخی یا جدی از دعواهاشون میگن؛ 
من با خودم فکر میکنم ما تو این ١٥ سال یکبار هم دعوامون نشده؛ دعوا به این معنا که یکی اون بگه، یکی من. به این معنا که صدامون بالا بره، که درگیری لفظی پیش بیاد. شده که من دلخور شدم، ناراحت شدم، با سردی برخورد کردم ولی دعوا نشده.
می دونی چرا؟ 
چون او انقدر منیت نداره، انقدر سِلمه، انقدر بی توقعه که هرچقدر هم در مقابلش قرار بگیری، دعوایی رخ نمیده!
انقدر خوبه، که بعضی وقتها
مورد جدید فوت بر اثر کووید-۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته در چین گزارش نشده است کمیته ملی سلامت در چین اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در کشور گزارش نشده است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کمیته ملی سلامت در چین در مدت ۲۴ ساعت گذشته مورد جدیدی از فوت بر اثر بیماری کووید-۱۹ گزارش نشده که این وضعیت از ماه ژانویه سابقه نداشته است.
کمیته ملی سلامت در چین همچنین اعلام کرد: ۳۲ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شده که
نرم افزار محاسبه md5 در ویندوز

شاید امروزه در بسیاری از سایت ها دیده باشید که وقتی فایلی را برای دانلود گذاشته اند در زیر آن یا کنار آن مقدار MD5 آن نیز نوشته شده است این برای این است تا پس از دانلود شما مجددا MD5 آن فایل را محاسبه نمایید و با MD5 موجود در سایت مقایسه نمایید اگر هر دو MD5 یکسان بودند به این معناست فایل شما امن است و در بین راه دستکاری نشده است یا به ویروسی در بین راه آلوده نشده است . حال این سوال پیش می آید پس از دانلود فایل چگونه در وی
فردا جلسه دفاعم است...
البته نیم ساعت یک ساعتی با خبرهای ضدونقیضی که منتشر می شد معلوم نبود جلسه دفاعم برگزار می شود یا نه که خداروشکر دانشگاه های تهران تعطیل نشد و من فردا دفاع می کنم ان شاالله.

و بعد رها می شوم:)

منتظر زندگی هیجان انگیز پس از دفاع هستم. خانه و زندگی قرار است بالاخره از شلختگی در بیاید و از نیمرو و کنسرو نجات پیدا کنیم، مامان از دست تلپ شدن های گاه و بیگاهمان برای شام و ناهار راحت شود، کاری که باز  نزدیک یک ماه تعطیلش کردم من
دانلود کتاب البلهان یا فالنامه حیرت

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب البلهان یا فالنامه حیرتres.apple-up.ir › res › htmlالبلهان یا فالنامه حیرت عبدالحسن اصفهانی بغدادی الاصل درباره کتاب البُلهان یا کتاب حیرت یا کتاب عجایب، اطلاعات زیادی در دست نیست. ظاهرا نویسنده کتاب، ...وارد نشده: حیرتی ‏| باید شامل این عبارت باشد: حیرتی
دانلود کتاب البلهان یا فالنامه حیرت | greenhouse | 4447greenhouse.hemayatapp.ir › gr
بعد از اینکه فایل ترجمه شده رو نگاه کردم و در نهایت تعجب دیدم که فقط اسم و فامیلم درست نوشته شده؛ برای اقای محترم نوشتم که مردممون به حرام خوری عادت کردن.
توی ریزنمرات ارشدم همه ی نمرات اشتباه وارد شده.
توی دانشنامه به جای her نوشتن his.
یهویی وسط ریز نمرات یه درس اصلا وارد نشده.
ظاهرا بعضی جاها که ترجمه براشون سخت بوده ترجمه نشده.
اسم دانشگام اشتباه نوشته شده.
و هزار تا ایراد ریز و درشت دیگه.

دوباره خودم از نو نشستم همه رو درست کردم تا بهشون بگم
رودخانه آمازون با حدود 6400 کیلومتر طول، دومین رودخانه ی طولانی در جهان است با این وجود هیچ پلی روی آن ساخته نشده است!
رود آمازون تنها کمی از نیل کوتاه تر است و بزرگترین رودخانه ی حجیم می باشد. تا کنون بیش از 3000 گونه ماهی در آمازون شناخته شده، و هنوز هم گونه های جدید در حال کشف شدن هستند.
رود آمازون از رشته کوه آند سرچشمه می گیرد و به اقیانوس اطلس می ریزد.
با اینکه آمازون دومین رود طولانی جهان است اما هیچ پلی روی آن ساخته نشده. تنها راه تردد بین دو
 ابان تغلب از امام صادق ع حدیث کند که فرمود  مردم بر چهارگونه هستند من عرضکردم فدایت شوم انها کبانند  فرمود یکی مردی  که ایمان دارد ولی قران باو داده نشده  دیگر مردی که قران را دارد ولب ایمان ندارد  سوم مردی که هم. فران باو داده اند  وهم ایمان را جهارم  مردبکه نه قران را داراست  و نه ایمان  عرضکردم قربانت گردم رای من حال اینها رابیان  و شرح فرمایید فرمود اما انکه ایمان دارد ولب قران بدو داده نشده  چون میوه یا خرما  ایست که مزه اش  شیرین است و

دانلود فیلم Dolittle 2020

مدت زمان :مشخص نشده !محصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Stephen Gaghanنویسنده :Stephen Gaghan,Hugh Lofting
امتیاز IMDB :0مشخص نشده !رده سنی :Adventure, Comedy, Family
ستارگان :Tom Holland,Robert Downey Jr.,Michael Sheen

دانلود فیلم
دانلود فیلم 2020
بچه های گل توی خونه! دانشگاه ما کلی سگ دارد. و کلی باغ. 
یک بار با نرگس رفته بودیم توی یکی از باغ هایی که حوض دارد و اب کثیفش پر از ماهی گلی های جذاب است. از پشت درخت ها رد نشده و کاملا وارد راه فرعی نشده بودیم که یکهو صدای سگ امد. و یک دانه مشکی گنده بکشان دویید سمتمان! جفتمان ترسیدیم ولی من به سرعت ایستادم. شکلات بزرگی توی دستم و جلوی صورتم بود که همانجا خشکید! نرگس یک قدم عقب تر از من بود. چنگ انداخت به بازویم و من گفتم نرگس وایسا و نترس! ما ایستاد
سلام. احتمالا شما ها خبر منتفی شدن پروژه ی مارس وانو شنیدین. این شرکت با کمبود بودجه روبرو شده و پروژه به مرحله‌ی عملی شروع ساخت نرسیده. مارس وان قرار بوده که هزینه سفرو از طریق نمایش مراحل پیشرفت پروژه و مخصوصا فرود روی مریخ و پخش زنده یا غیر زنده اون به دست بیاره که بودجه شون به مرحله ای نرسیده که ازش فیلمبردای بشه از طرف دیگه از نظر امنیت هم تهدیداتی وجود داشته که طی بحث های بین مارس وان و متخصص مشخص شده که مخزن اکسیژنی که در نظر گرفته شده ب
با سلام خدمت کاربران عزیز شیرازهک
تا حالا شده بخوایند فیلمی که هنوز منتشر نشده شما زودتر اون فیلم را ببنید اونم به صورت رایگان؟؟
به عنوان مثال ساخت ایران قسمت ۱۲ منتشر نشده ولی شما میتونید یا این ترفند به راحتی اونم به صورت رایگان تماشا کنید.
ادامه مطلب
فرآیند ثبت نام و شروع سالتحصیلی 99-98 وثبت نام دانش آموزان هنوز فعال نشده است اکیدا توصیه می شود از ثبت کد ملی جدید دانش آموزان پرهیز نمایید.(به غیرازمعرفی به سنجش)
تازمانی که شروع سال تحصیلی و ثبت رشته و پایه در سامانه فعال نشده است هیچ ثبت نامی انجام نگیرد. هیچ دانش آموزی آزاد سازی نشود.
هرگونه ثبت نام قبل از تعریف رشته و پایه برای سالتحصیلی99-98 اشتباه محض می باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- فندک های که باگاز برای  روشن کردن اجاق گاز لوله بلند استفده میشود  که شایعه است که چینی است – بعدازمدتی ازکار می افتد مغازه دارها بیان میکردند که گاز ایران  خوب فیلترینگ نشده است یعنی خلوص صدرصد ندارد- اشغال دارد خوب تصفیه نشده است- امااگرشما یکبریت به سران بزنید وکازراهم  باز کرده باشید مشتعل میشود وزمانی که گاز ازاطراف سوراخ خارج میشود یعنی سوراخ نازک سرگاز اشغال گرفته است  باچوب کبریت ویا سوزن س
ﺍﺯ ﺗﻮ ﺍ ﺍﺑﻠﺲ 
ﺍﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻟﻌﻨﺖ، ﺧﺲ !
ﺍﺯ ﺗﻮ ﻣ ﺮﺳﻢ،
ﺎﻧﺪﺭ آﻥ ﺻﺒﺢ ﺑﻬﺸﺘ 
ﺭﺍﺳﺘ ﺁﺎ ،
ﻟﺬﺕ ﺩﻧﺪﺍﻥ ﻓﺸﺮﺩﻥ ﺭﻭ
ﻃﻌﻢ ﺳﺐ ،
ﺎ ﻨﺪﻡ ،
ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ " ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ " ﺑﺮﺧﺎﺳﺖ
ﺎ ﻪ ﺍﺯ ﺟﻮﺵ " ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻦ "
ﺎ ﻧﻪ ﺍﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻪ ﺁﻥ
ﺍﺯ ﺷﻮﻕ " ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ "؟! 
به نام نامی الله
بودن‌هایم در میان کوهی از نبودن‌ها گم شد، ناپیدایی که سخت پیدا می‌شود.
به دنبال ارزش بودن راهی ناهموار را برای رسیدن شروع کردم، اما در آخر جایی
برایش نیافتم.
ناامید و نالایق، با سری افتاده از شرم حضور با کوله‌باری از غم‌های بیشتر شده
راه برگشت در پیش گرفتم، اما انگار در تقدیرم برگشت نقاشی نشده بود. جایی
را که آخر راه با چشم‌های خسته می‌پنداشتم،فریبی از جنس خطای قلبی‌ام بود
که اگر به عقب برمی‌گشتم خطایی بزرگ‌تر را به دو
از مهمترین مشکلات FATF ترجمه ی "تروریست" از نگاه غرب با ایران هست .بدیهی است که نگاه ایران با آمریکا در خصوص "تروریسم" متفاوت است.
حال که آمریکا  سپاه را در لیست تروریست ها  قرار داد آیا تکلیف  FATF  برای برخی متولیان و مدافعان دیروز FATF، مانند نجفی ، نماینده ی بابل ، مشخص نشده است؟!!
تا بیش از این دیر نشده است این دوستان باید نظر خود در خصوص FATF را متعادل کنند.
ان شاء الله
به طور کلی محل اتصال دو استخوان به یکدیگر را مفصل می نامند. شاید به نظر شما مفصل قسمت چندان مهمی از بدن انسان نباشد، ولی اصول علمی بسیار دقیقی در آن رعایت شده است. اگر یک قهرمان وزنه برداری می تواند دویست کیلوگرم وزنه را روی دستش نگه دارد و هشت تکه استخوان مچ دست او از هم جدا نشود، به دلیل ارتباط محکم این استخوانها در سطوح مفصلی است، و اگر فوتبالیستی با سرعت روی پاهای خود می دود و در حین دویدن با پا محکم به توپ ضربه می زند و استخوانهایش از هم جد
دانلود رمان تب داغ گناه
از این پس شما دوستان می توانید رمان های جدیدتری را از وبلاگ رمان فا تهیه کنید

خلاصه داستان کتاب رمان تب داغ گناه:دل من به شدت شور میزد تو وجودم غوغایی به پا بود آخه تا کنون از این کارا انجام نشده است بودم بود خط قرمزهایی که در فراز خودم بودو زیر پا میذاشتم حسهای متفاوت با وجدانم در افتاده بودن یکی در وجودم می گوید: »چرا عومدی احمق اگر دوست داری چی؟ برگرد تا دیر نشده “اگر مامان و بابا فهمیدن؟..
ادامه مطلب

آقای زائری؟!
اگر حوزه تمامی طلبه هایش منصف ، منطقی و خوش فهم بودند و در مسیر  علم خود قدم بر می داشتند امروز جرثومه هایی مانند آقامیری که خلع لباس شد وایضا شما نبودند که وارونه بفهمند!

آقای زائری؟!شاید کنار گذاشتن از برنامه کارشناسی تلویزیون، اینچنین گستاختان کرد!تا دیر نشده برگردید!
من: فکر می‌کنی مشکل اصلیت چیه؟
خودم: بی‌قراری... نه، نه! عادت به بی‌قراری... شایدم عادت به بی‌قراریِ کنترل‌نشده... یا عادتِ کنترل‌نشده به بی‌قراری ... یا ... اَه! ولش کن. هر چی می‌ری ته نداره لامصب. کش میاد.
من: آره؛ کش میاد. راه حل چیه به نظرت؟
خودم: واقعاً معلوم نیست؟! کنترلِ عادت به بی‌قراری ... یا عادت به کنترلِ بی‌قراری ... یا ...
من: چه جوری یعنی؟
خودم: اگه می‌دونستم مزاحم اوقات شریف جنابالی نمی‌شدم. خودم یه گِلی سرم می‌گرفتم.
من: منطقیه.
خودم: خ
این کلوچه خوشمزه بسیار مقوی است.به جای اینکه آن را با شکرهای فرآوری شده شیرین کنید، می‌توانید از خرما استفاده کنید. برای طعم بخشیدن به آن بهتر است از وانیل، دارچین و نارگیل استفاده نمایید. مطمئن شوید که از تکه‌های نارگیل شیرین نشده استفاده می‌کنید. اگر نارگیل شما شیرین شده باشد، شکر بیشتری وارد بدن شما می‌شود.
زمان آماده سازی و پخت: کمتر از ۱۵ دقیقه
۱۲ کلوچه
مواد لازم:
یک پیمانه خرما
سه چهارم پیمانه پوره کدوتنبل
یک دوم پیمانه روغن نارگیل

دانلود فیلم Gemini Man 2019
دانلود فیلم مرد ماه جوزا ۲۰۱۹ با زیرنویس فارسی
PG-13

مدت زمان :مشخص نشده !محصول :چین,ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Ang Leeنویسنده :David Benioff,Billy Ray
امتیاز IMDB :مشخص نشده !رده سنی :PG-13
ستارگان :Will Smith,Mary Elizabeth Winstead,Clive Owen

Fa
En
در این فیلم ویل اسمیت به هنرنمایی می‌پردازد. این فیلم داستان یک مامور پا به سن گذاشته‌ به نام هنری بروگن را روایت می‌کند که در آستانه‌ی بازنشستگی از طرف جا

دانلود فیلم Gemini Man 2019
دانلود فیلم مرد ماه جوزا ۲۰۱۹ با زیرنویس فارسی
PG-13

مدت زمان :مشخص نشده !محصول :چین,ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Ang Leeنویسنده :David Benioff,Billy Ray
امتیاز IMDB :مشخص نشده !رده سنی :PG-13
ستارگان :Will Smith,Mary Elizabeth Winstead,Clive Owen

Fa
En
در این فیلم ویل اسمیت به هنرنمایی می‌پردازد. این فیلم داستان یک مامور پا به سن گذاشته‌ به نام هنری بروگن را روایت می‌کند که در آستانه‌ی بازنشستگی از طرف جا
دلم یک دوست جانی می‌خواهد که مهاجرت نکرده باشد،
جلسه‌ی مهم با فلان کله گنده نداشته باشد،
کشیک نباشد،
باردار نباشد،
شوهرش به ابرقوی سفلی منتقل نشده باشد،
بچه‌اش تب نداشته باشد،
همین پس‌فردا دفاع تز دکترایش نباشد،
کلنگ از آسمانش نباریده باشد.
یک همچنین وقتی که من چند روز مانده به تولدم اینهمه طبقه‌بندی‌نشده و درهم‌ریخته و درنطفه‌خفه‌شدهام،
بیاید برویم کنجی، دور از هیاهو ...
و من حرف بزنم و بغض کنم و پلک بزنم که اشک‌هایم نریزد 
و چانه
طبق اطلاعات سایت سازمان بورس و اوراق بهادار ، فهرست شرکتهای دارای مجوز پردازش اطلاعات مالی به شرح زیر می باشد :

ردیف
نام
نوع
ویژگی / نوع شخصیت حقوقی
وضعیت پذیرش
مدیر عامل/مدیر صندوق
شماره ثبت نزد سازمان
وبسایت

۱
پردازش اطلاعات مالی پارت
پردازش اطلاعات مالی
سهامی خاص
ثبت شده پذیرفته نشده
علی رسولی زاده
۱۱۱۵۴
جزییات

۲
پردازش اطلاعات مالی پویا
پردازش اطلاعات مالی
سهامی خاص
ثبت شده پذیرفته نشده
محمدمهدی سیف الهی
۱۰۹۶۳
جزییات

۳
پردازش اط
ماشین باید شنبه آزاد میشد. هرروز میرفتیم پلیس به اضافه ده و هر روز میگفتن هنوز شکایت روی ماشینه! و جالبه برام که تو کل پروسه داستان ماشین, پلیس هیچی نمیدونست از مراحل و اینکه باید چیکار کنیم نمیدونست! و این واقعا مایه مباهاته که همچین پلیسای کارکشته‌ای داریم! :/
با هزار مصیبت آقای مقروضو فرستادیم بره دادگاه بپرسه چی شده که حکم آزادی ماشین نمیاد. (نمیرفت که!! دهنمونو سرویس کرد تا رفت بپرسه!!)  گفتن حکمش اومده, ولی خودش باس بیاد بگیره!!! همسر از بو
دیروز موفق شدم بخش دوم پروژه را بفرستم، البته که احتمال زیاد داره مجبور بشم باز روش کار کنم اما خب به هر حال یه بخش عمده اش انجام شد و به معنای واقعی کلمه باری از روی دوشم برداشته شد، به هر حال کاری بود که قبول کرده بودم و تعهد داشتم. هرچند که هنوز تموم نشده و مونده تا بره برای داوری و بعد از اون هم هنوز مقاله اش مونده. روزیکه استاد پایان نامه ام بهم زنگ زد و پیشنهاد این پروژه راداد تو درمانگاه بودم و پسری سه ماه و نیمه ام بغلم بود، استاد فکر میکر
پس از یک روز که مدت زمان قطع اینترنت موبایل در بزرگترین استان شرق کشور حالا ۱۸ روز است کاربران اینترنت موبایل دسترسی به دنیای بیرون ندارند. در ادامه با عبیاتی همراه باشید تا درباره قطع شدن اینترنت موبایل سیستان و بلوچستان صحبت کنیم.
اینترنت موبایل سیستان و بلوچستان
دیروز حسینعلی شهریاری، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که متاسفانه اینترنت سیستان و بلوچستان و خوزستان هنوز راه نیفتاده است اظهار داشت:
ق
1
نشسته ام در اتاق. آنها که گفته اند 15 روز قرنطینه، شاید نمی دانند قرنطینه چیست. شکر خدا که بیمار نشده ام و فقط در تماس یک بیمار بوده ام. هنوز 150 روز نشده، ناله ام در آمده. هر روز می گویم بروم سر سفره. اگر قرار بود اتافقی بیفتد، تا الان افتاده بود. اما باید جلوی خودم را بگیرم. قرنطینه همان تقواست.

2
وقتی دردش بیشتر است که باعث بشوی کسی کرونا بگیرد. اگرنه بیمار شدن که چیزی نیست.

3
از برکات این روزهای قرنطینه خانگی، «فلینظر الإنسان إلى طعامه» ا
در ما خونی ریخته شده که بویش دست بر گلوگاه تهوع انداخته و می فشارد و می فشارد و ما بغض می کنیم. چیزی عجیب که نمی دانم تا به حال چیزی نامیده اندش یا نه. چیزی وحشی و رام نشدنی که می بایست شکسته شود. ما چیزی را جایی گذاشته ایم و هیچ گاه به خاطر نیاورده ایم چه را و کجا!
گویی فرزندی که هیچگاه زاده نشده را در جایی که هیچگاه نرفته ای گم کرده باشی و بخواهی پی اش بگردی. همینقدر تنها و غریب.
گویی کوچه به کوچه ی آسمان را پی چیزی بگردی که خدا می نامندش و کوه ها ر
درطلاق از طرف زن تا مادام که زن در عده است، نفقه باید توسط زوج به زوجه پرداخت گردد. مگر توافق دیگری توسط آنان در مدت عده حاصل شده باشد لکن اگر دخول انجام نشده باشد نفقه بعد از طلاق به زوج تعلق نمی گیرد.
اجرت المثل و درخواست آن از طرف زن بر مبنای سال ازدواج تا طلاق و برحسب ملائت و مکنت مرد تعیین میشود که حداقل آن از ۷ میلیون ریال طبق نظریه هائی که کارشناسان رسمی شورای اصناف داده اند شروع میشود، لکن محاکم به این اعتقاد هستند اگر توافقی از ناحیه زو
* یه روزی اومدم اینجا و گفتم من فکر میکنم هنوز شروع نشده :) الان اومدم بگم دیگه حس نمیکنم شروع نشده و شروع شده :))   (خیلی جمله واضحی بود، یه صلوات عنایت بفرمایید:) )
* یه مدته ننوشتم، نوشتنم نمیاد ولی خب چند روز  پراسترس پشت سرگذاشتم، و امروز یه کم اوضاع بهتر شد. 
* دیگه همون حس شنبه صبح رو به دوشنبه ها دارم ، تا همین چند وقت پیش هنوز واسه من دوشنبه وسط هفته بود ولی الان کم کم داره میشه اول هفته :)
* دیگه چشمام رو که می بندم نمی تونم براحتی تجسم کنم فرم
من با کشته شدن آدما مخلفم . میخواد دوست باشه یا دشمن یا هرکسی که مرده و زنده اش برام فرقی نمیکنه. کشتن عمل احمقانه ای و هیچ فکر عقلانی پشتش نیست. به نظرم یجور پاک کردن صورت مسئله است و کار بزدلانه ای هست. اونم وقتی که غافلگیرانه باشه. و جدای از اون به نظرم سردار سلیمانی آدم شجاعی بوده. و راستش نسبت به مرگش نتونستم بی تفاوت باشم. اصلا کار ندارم عقیده ام باهاش میخونه یا نه اما این آدم برای این وطن بوده. اون احمقایی که از مردنش خوشحالن رو درک نمیکنم.
من استاد بی نظمی ام، میتونم در سطح دکتری بهترین دانشگاه های جهان تدریسش کنم. تمام تئوری های تئوریسین ها در رابطه با نظم رو ظرف سه ثانیه رد میکنم. تا الان هیچکی رو دستم بلند نشده...پس قبل از اینکه توصیه ایی بکنی حواست رو خوب جمع کن.
لکه بر فوری خودکار نانو تیرولکس به منظور زدودن لکه خودکار از روی سطوح می باشد. لکه بر فوری خودکار جهت پاک کردن لکه های خودکار حتی لکه هایی که ۱ سال از زمان آن گذشته باشد قابل استفاده می باشد. در این محلول به هیچ وجه از حلال های سمی استفاده نشده است و اثر خودکار را از کلیه سطوح به جز چرم پاک می نماید.
لکه بر فوری خودکار نانو تیرولکس خودکار را می توان بر روی سطوح مختلف از قبیل انواع پارچه به جز پارچه هایی که رنگ آنها فیکس نشده باشد، کاغذ دیواری قاب

دانلود فیلم The Angry Birds Movie 2 2019

مدت زمان :97 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Thurop Van Orman,John Riceنویسنده :Peter Ackerman,Eyal Podell
امتیاز IMDB :6.5رده سنی :مشخص نشده !
ستارگان :Jason Sudeikis,Josh Gad,Leslie Jones
فیلم پرندگان خشمگین 2 2019 ; بعد از اتفاقات سری اول این انیمیشن پرندگان خشمگین وارد یک سری اتفاقات و ماجراهای جدید می شوند، پادشاه خوک ها که با پرندگان دشمنی دارد در حال طراحی نقشه ای جدید برای گرفتن انتقام از پرندگان هست و…

کاش روی پیشونی آدمایی که دارن زیربار غصه‌هاشون له میشن یه چیزی نوشته بود تا بقیه کمی مراعاتشونو میکردن.
مثلا نوشته بود: این آقا دارد از صدمین جایی که فرم پر کرده و استخدام نشده برمیگردد، این خانم سالهاست بغل نشده، این آقا را دارند میگذارند خانه‌ی سالمندان، این خانم مادرش مریضی صعب‌العلاج دارد، این آقا قول داده تابستان برای پسرش دوچرخه بخرد ولی پول ندارد، این خانم تا حالا کسی عاشقش نشده، این آقا خیلی حالش بد است و اگر یقه‌اش را بگیرید ا
هنوز دیر نشده ،هر چند پا هایم در مرداب روزمرگی ها گرفتار است ،
اما " تو " می توانی طناب نجات من باشی ...
فقط کافیست از من بخواهی ،
صاف و پوست کنده بگویی ،
و مهربانانه بگویی ،
عزیزم ، پاهایت را در بیاور ...
آن وقت خواهی دید که بال هایی بر روی شانه هایم سوار خواهد شد ،
که مرا نجات خواهد داد ...
" تو " می توانی دست خدا باشی ...
اما ...
اما من نمی توانم منتظر باشم . مرداب فعال است و شاید ،
شاید که تو هم مانند من در مرداب گرفتار شده باشی ...
این من هستم که باید خودم ر

زگیل تناسلی یکی از شایع ترین بیماری های مقاربتی در دنیاست که در بسیاری از کشورها برنامه های دولتی برای کنترل آن ارائه شده است. اما با اینحال این بیماری هنوز در ایران جدی گرفته نشده و علیرغم شیوع بالای آن و مخصوصا سرعت شیوع آن، هنوز برنامه مدون بهداشتی و آموزشی برای مقابله با آن در نظر گرفته نشده است. زگیل تناسلی در زنان اهمیت بیشتری دارد، چرا که ویروس HPV که عامل این بیماری ست می تواند دهانه رحم را مبتلا کرده و موجب سرطان دهانه رحم در خانمها

جزء معدود کشورهای اسلامی هستیم که
از سطح امنیت بالایی برخورداریم نه جنگ داخلی ، نه
جنگ فرقه ای و نه بمب گذاری .
ولی در بین مردمانی زندگی میکنیم که اغلب عامل
انتحاری هستن !!
نه در کوچه و بازار ، بلکه در ذهن خودشون بمب ترس رو
ب افکار و عقایدشون میبندن و 
ب افکار و عقاید همنوع خودشون حمله میکنن ...
متاسفانه هر دو آسیب میبینن ، فرقی نمیکنه
جمهوری اسلامی ، نظام شاهنشاهی یا هر حکومتی
تحت هر عنوانی
وقتی مردمانش نخوان ب عقاید همدیگه احترام بگذارن
از ا

جزء معدود کشورهای اسلامی هستیم که
از سطح امنیت بالایی برخورداریم نه جنگ داخلی ، نه
جنگ فرقه ای و نه بمب گذاری .
ولی در بین مردمانی زندگی میکنیم که اغلب عامل
انتهایی هستن !!
نه در کوچه و بازار ، بلکه در ذهن خودشون بمب ترس رو
ب افکار و عقایدشون میبندن و 
ب افکار و عقاید همنوع خودشون حمله میکنن ...
متاسفانه هر دو آسیب میبینن ، فرقی نمیکنه
جمهوری اسلامی ، نظام شاهنشاهی یا هر حکومتی
تحت هر عنوانی
وقتی مردمانش نخوان ب عقاید همدیگه احترام بگذارن
از ا
سوال

آیا اوایل ماه ربیع الاول ایام محسنیه است و باید عزادار باشیم؟

پاسخ

ایام محسنیه در هیچ یک از روایات اهل بیت سفارش نشده است.در منابع قدیمی تشیع روایاتی مبنی بر بزرگداشت ایام محسنیه نقل نشده و تنها در منابع متأخر از 200 تا 300 سال پیش تا کنون مطرح شده است و با توجه به اینکه ماه ربیع الاول ماه شادی و سرور اهل بیت است که در روز نهم آن سالروز آغاز امامت ححضرت ولیعصر(عج) و روز هفدهم هم سالروز ولادت آخرین پیامبر الهی(ص) و ذریه پاکش حضرت امام جعفر صا
آزمایشگاه تکنولوژی بتن آزمایش تعیین وزن مخصوص مصالح سنگی در حالت کوبیده نشده
دید کلی : در این پروژه آزمایشگاه تکنولوژی بتن آزمایش تعیین وزن مخصوص مصالح سنگی در حالت کوبیده نشده در قالب فایل word در 12 صفحه کاملا قابل ویرایش به همراه تصاویر و محاسبات و نتایج به طور جداگانه برای شن و ماسه طبق موارد زیر ارایه شده است

توضیحات کامل :
در این پروژه آزمایشگاه تکنولوژی بتن آزمایش تعیین وزن مخصوص مصالح سنگی در حالت کوبیده نشده در قالب فایل word در 12 صفح
تونر مو چیست؟ تونر مو چه کاربردی دارد؟ انواع تونر مو کدام است؟
این ها سوالاتی هستند که ممکن است تعدادی از خانم هایی که کمتر با رنگ مو سر و کار داشته باشند و یا با با مشکل باقی ماندن رنگ های پایه روی مو مواجه نشده باشند، برایشان این سوالات پیش آید. در ادامه مقاله به تمامی این سوالات پاسخ داده خواهد شد، پس همراه ما باشید.
تونر مو چیست؟ 
تونر مو یک محصول کوچک و شیرین است که برای خنثی کردن موهایی با تن نارنجی و زرد برنجی که بر روی موهای سفید ایجاد ش
واقعیت اینه من زیاد سورپرایز شدم، اما هیچ‌وقت سورپرایز نشده بودم! یه بار تو خوابگاه نشسته بودم تو سر لپ‌تاپم می‌زدم که یهو هم‌اتاقیم با یه کیک تولد وارد شد و برام نقلی‌ترین جشن تولد دنیا رو گرفت. یه جشن تولد دونفره با یه کیک کوچیک. اون شب مجال شگفت‌زدگی نداشتم. چون حجم خوشحالیم به حس دیگه‌ای اجازه ورود نمی‌داد.اما هیچ‌وقت خوشحالیم با شگفتی مخلوط نشده بود. اونجوری که با دست راستم جلوی دهن باز شده‌م رو بگیرم و همزمان دست چپم رو بذارم روی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها