نتایج جستجو برای عبارت :

نبوغ در ایجاد موقعیت :)

توی موزه مشاهیر برج میلاد، عوض مجسمه بنیان‌گذار انقلاب و رهبر کشور، مجسمه شیخی را ساخته و گذاشته اند که تمام گرانی ها و تحریم های مملکت از گور او بلند می‌شود. آتش فتنه 88 هنوز که هنوز است، سفره های مردم را می‌سوزاند. 
الحق که لایی کشیدن در صراط مستقیم و دوقطبی کردن حکومتی که با خون پاره های جگر مردم، سرپا و آبیاری شده، نبوغ و استعداد ژرفی می‌طلبد. حیف نکرده اند خمیرها را. 
به قول زکریایی: فقط خدا می‌تواند تو را بیامرزد.
معاشرت بر دانایی می افزاید ولی تنهایی مکتب نبوغ است.

جمله بالا نقل قولی است از یک مورخ انگلیسی به نام ادوارد گیبون که جمله ی پیچیده ای به نظر نمی رسد و سعی دارد یک مزیت کمتر شناخته شده تنهایی را بازگو کند. با اینکه جمله ساده به نظر می رسد ولی با یک بار خواندن ساده نمی توان آن را کامل درک کرد. برای اینکه بتوان جمله بهتر درک کرد آن را به دو گزاره کوچکتر تقسیم می کنم.
ادامه مطلب

کم کم انگار واقعاً دارم شعر می گم
شعرای آبرومند
جوری که بشه توی یه شب شعر رسمی خوندِشون
فقط می خوام یه چیز رو بدونی
فارغ از هر چیزی، توی همه ی شعرام روح مریم جاری و ساری میشه
روح تو و عشق به تو هست که منو شاعر می کنه نه چیز دیگری
چون قراره تو بخونی و ذوقم کنی من شعر می گم
دلخوشی من توی شعر گفتن تویی

فقط خواستم بدونی و یادت نره

سیاری از پدران و مادران پیشاپیش رویای پیشرفت کودکان خویش را در سر می پرورانند ولی بیش تر بچه ها صرفا از نظر والدین خویش نابغه هستند. با وجود این بعضی بچه ها حقیقتا دارای نبوغ هستند؛ آیا بچه شما هم جز این دسته است؟ دستورالعمل های محدودی هستند که نبوغ و استعداد بچه ها را نشان می‌دهند که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهد شد.ویژگی نوزادان باهوشنوزادی که بهره هوشی بالایی دارد قادر است از ماه پنجم تولد خوشحالی، ناراحتی، اضطراب و  را بیش از دیگر ن

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

ایجاد یک موقعیت کمدی کارهای عجیب غریب و اغلب زننده نمیخواد!

یه ذهن پویا و دارای نبوغ میخواد که موقعیت رو با چند دیالوگ ساده و بازی ایجاد کنه :)
<<نه به گذشته می بایست فکرکنم و نه به آینده. گذشته شبیه کتابی بود تلخ و شیرین که حتی خواندن یک سطرش شهامتم را از بین می برد و قدرتم را زایل می کرد. آینده کتاب نانوشته ی کاملا سفیدی بود...شبیه دنیا پس از طوفان نوح.>>

ما بی عشق، ما بی شور، ما بی امید، ما بی میل به استقامت و قدرت ورزیدن، ما بی لبخند، ما بی تحمل و تاب آوری، ما بی نبوغ، ما بی اشتیاق، ما بی دلیلی برای تلاش کردن، آنچنان زنده نیستیم. 
اچ پیلپ تاپ های متنوعی را در قالب قوم ی انوی (HP Envy) عرضه می دهد که از ابدار افزار قوی در بر نقشه کشی مدرن بهره می گیرند. این باهم اتحاد کردن روز گذشته از جدیدترین لپ تاپ های قوم ی انوی پرده برداری کرد. به طور معمول لپ تاپ های خانواده ی اسپکتر (Spectre) قیمت زیادی دارند و محصولاتی رده پشته بوسیله حساب می آیند؛ لپ تاپ های متاخر سری انوی را می نبوغ بوسیله نوعی جایگزین مقرون به صرفه ی آن ها برای کسانی که نمی خواهند پول یدکی نفقه کنند، به حساب آورد. HP Envy 13

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

مشاهده 2 آگهی  700 ریالی
            6 آگهی  450 ریالی 
            3 آگهی  100 ریالی 

مسابقه زیر مجموعه گیری ، برای هر زیر مجموعه 5000 ریال میده 
ارتقا عضویت پیشرفته و کسب درآمد آسان

ثبت نام در سایت نبوغ برتر - geniusbetter 

خون قبیله ی پدرم عبری است ، خط زبان مادری ام تازی
از بس که دشنه در جگرم دارم ، افتاده ام به قافیه پردازی
جسمم به کفر نیچه می اندیشد ، روحم به سهرودی و مولانا
یک قسمتم یهودی اتریشی است ، یک قسمتم مسیحی قفقازی
اندیشه های من هگلی امّا ، واگویه های من فوکویامایی است
انبوهی از غوامض فکری را حل کرده است علم لغت بازی
تلفیق عقل و عرف و ولنگاری ، آمیزش شریعت و خوش باشی
درک نبوغ فلسفی خیّام ، با فال خواجه حافظ شیرازی
ما سوژه های خنده ی دنیاییم ، وقتی ک
اگر جدیدا به میدان انقلاب رفته باشید حتما با کتابهایی با چاپهای بی کیفیت و ارزان قیمت که اکثرا در کنار خیابان به فروش می رسند مواجه شده اید. جنس کاغذ این کتابها بسیار بی کیفیت است و البته قیمت بسیار پایینتری هم نسبت به کتابهای با کیفیت دارند. ولی نکته جالب اینه که قیمت پشت جلد بالایی درج شده است. مثلا پشت جلد زده اند هشتاد هزار تومان ولی می گویند که با پنجاه درصد تخفیف چهل هزار تومان می دهند.

البته اینکه قیمت مناسبتر شده است شاید برای خوانند
همه چیز را در نه و نیم دقیقه خلاصه کرده است. بدون هیچ حرف اضافه‌ای. آرامش قبل از طوفان. بیچارگی. حزن. آن بی‌پناهیِ مختوم به طوفان. طوفان. "زمانی که اهنگ خواندن کافی نبود، فریاد کشیدن... برای شنیدنت بود" و این منِ از طوفان‌درآمده‌ی پا از زمین کنده‌ی گمشده لابلای موج‌های خروشانت. دریایی پر از نخواستن‌ها و نتوانستن‌ها و نشدن‌ها و نبودن‌ها و نیفتادن‌ها و نرسیدن‌ها. لانه کرده در فریادهایی سهمگین.....قله. جایی که دیگر هیچ کس به آنجا نخواهد رسید.
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت

نابغه بزرگ جهانی و مخترع شناخته شده برق با بیان "نبوغ عبارت از 1 درصد استعداد و 99 درصد اراده می باشد"، دست به یک خودزنی تمام عیار زده است.
برای اینکه متوجه "چرا اینگونه است؟" گردیم، بهتر است به یکی از ماجراهای خواندنی و شنیدنی داستان زندگی "توماس" اشاره نماییم:
آزمایشگاه ادیسون آتش گرفته و پسر ادیسون خوب می دانست که شنیدن این خبر تا چه اندازه می تواند به روح و روان "پدر" ضربه جبران ناپذیر وارد کند.
ادیسون بزرگ دیگر جوان نبود و برای بازسازی و نوس
همه می‌دانند زندگی امروزی ما به یمن خلاقیت‌ هایی که در مسیر پیشرفت علم و تکنولوژی و ساخت وسایل رفاهی نوین به کار گرفته شده دلپذیر و راحت‌تر از گذشتگان است و این شرایط را مدیون ایده‌های خلاقانه مخترعان و پیگیری و ممارست دانشمندان هستیم. پس می توانید از راههای ساده ای که در ادامه می آید، استفاده کنید.
خلاقیت برخلاف نبوغ یک ویژگی اکتسابی است و باز هم برخلاف نوابغ که گاه زندگی متلاطم و ناخوشایندی داشته‌اند افراد خلاق اغلب موفقند، به دلیل قد
روزی زنی بسیار زیبا رو به دانشمندی ممتاز و مشهور نوشت:
فکرش را بکن،اگر من و تو ازدواج بکنیم،فرزندانمان محشر خواهند شد؛محشر.
بچه هایمان به زیبایی من و نبوغ تو خواهند شد!! زیبارویان نابغه!!
دانشمند در جواب او نوشت:
آری،اما این یک روی سکه است،
فکرش را بکن اگر قضیه برعکس شود؛ چه محشری برپا خواهدشد!!!!!!
در زندگی نامه کارل فردریش بنز اینگونه آمده است که: ۱۷۰ سال پیش، ۲۵ نوامبر سال ۱۸۴۴ کارل بنز مهندس و مخترع مشهور آلمانی در شهر کارلسروهه آلمان متولد شد. فقط ۲ سال داشت که پدرش را از دست داد، بعدها به یاد پدرش، نام خود را به کارل فردریش بنز تغییر داد. نبود پدر، خانواده کارل فردریش را با مشکلات زیادی روبرو کرد و مخارج زندگی توسط مادرش به سختی تأمین می‌ شد. با وجود اینکه از نظر مالی به شدت مشکل داشتند، اما مادر کارل بنز روی تحصیل فرزندنش حساس بود و
صبح که شد، بهار به خانه‌مان آمده بود

میهمان تصویری شماره ۱۴ هستن ایشون :)
چند روز پیش که برف باریده بود، (اولین برف بهاریِ!سال جدید را می‌گویم) برای اولین بار غنچه داد و حالا گل کرده.

+ از مزایای خانه نشینی و قرنطینه، بارش نبوغ و هنر و این صحبت‌ها می‌باشد:

نان روغنیِ شیرینِ محلی هستن که برای اولین بار با مادرجان پختیم.
امروز خواهر کوچولوم آسمان خانم  داشت شعری از نیما یوشیج به نام پرواز رو حفظ میکرد
و بعد از مدت کمی  تمرین بالاخره این شعر رو حفظ کرد
ولی علت اینکه شعر رو حفظ کرد تنها یک چیز بود و اون هم هوش سرشار و حافظه قوی او بود و بس.از کودکی هم این نبوغ و استعداد در او هویدا بود‌.میخواد در آینده فوق تخصص جراحی بشه و با جدیت درسش رو میخونه لازم به ذکره که 
از لحاظ هوش خیلی قویه و چن وقتیه دارم کمکش میکنم تا ذهنش بارورتر و خلاق تر بشه.
تاریخ:۱۴ آذر ۹۸ شب جمعه
ابو
حامد فردی فقیه، اصولی، عارف، متکلم، فیلسوف و یکی از دانشوران مشرق زمین
است. وی در طابران طوس در خانواده‌ای فقیر پا به جهان گذاشت. وی در
زمینه‌های مختلف علمی نبوغ سرشاری از خود نشان داد. «جواهر القرآن» یکی از
آثار او در زمینه علوم قرآنی است. وی در این کتاب درصدد برآمده است
ادامه مطلب
به گزارش ایسنا، احمدرضا لاهیجان زاده با  پیش روی این یادداشت که بارش های اخیر باعث شده تا تالاب های استان خوزستان پر آب شوند، گفت: خوشبختانه بارش باران در سال آبی ۹۷ و ۹۸  باعث شده که تالاب شادگان، بامدژ و میانگران ایذه به صورت تمام و صددرصد آبگیری شوند و تالاب هورالعظیم هم بیش از ۹۷ درصد آبگیری شود. مدیرکل هوا زیست استان خوزستان امتداد داد: تو مهر سال ۹۷ نزدیک بوسیله ۲۰ میلیارد مترمکعب فضای خالی پشت سدهای استان خوزستان وجود داشت که بوسیله

Piano Sonata No.21 in C Major , Op.53 (Waldstein)
I.Allegro con brio
II.Introduzione : Adagio molto
III.Rondo : Allegretto moderato - Prestissimo
مریم صوفی سیاوش

بتهوون این شاهکار خود در دو ماژور را به حامی همیشگی اش تقدیم کرد. نواختن این سونات به تکنیکی درخشان و کنترل ساختار های پیچیدۀ ریتمیک نیاز دارد. شکل اصلی این اثر در دو موومان خلاصه می شود که بخشی بیست و هشت میزانی در میان آن دو، اینترودوتسیونه-آداجو مولتو آتاکا، در اصل جای موومان دوم را به خود اختصاص داده است. کمپف می گوید:«این بخش همچون
نبوغ ، خود را به کار سپردن است .

کسی که احساس میکند ترکش کرده اند ، کتابی به دست میگیرد ؛ و با اندوهی بزرگ در می یابد صفحه ای که میخواهد ورق بزند ، قبلا بریده شده است، و حتی اینجا به وجودش نیازی نیست. 

خوشبختی یعنی توانایی شناختن خود ، بدون ترسیدن. 

خب دارم میخونمش و هرچی بیشتر میخونم میفهمم یعنی چی که میگفتن نثرش مثل همه نیست. یه جاهاییشم نمیفهمم  . جاییم که در مورد نوشتن یاد داده بودو نخوندم احساس کردم شاید نباید بخونمش نمیدونم چرا فقط یه
شرکت وی ال سی لایت با تکیه به نبوغ و هوش جوانان ایرانی در زمینه تولید و با یاری حق توانسته است محصولات با کیفیتی را در حوزه پروژکتور های اس ام دی تولید کند و به مشتریان عزیز ارائه دهد و البته نظر مشتریان را نیز جلب کرده است.این محصولات شامل پروژکتور های زیر است :
پروژکتور 50 وات اس ام دی
پروژکتور 70 وات اس ام دی
پروژکتور 100 وات اس ام دی
دلایل اصلی ای که مشتریان از محصولات وی ال سی لایت استفاده می کنند به شرح زیر است :
تولیدات با کیفیت به طوری که بتوا
شرکت وی ال سی لایت با تکیه به نبوغ و هوش جوانان ایرانی در زمینه تولید و با یاری حق توانسته است محصولات با کیفیتی را در حوزه پروژکتور های اس ام دی تولید کند و به مشتریان عزیز ارائه دهد و البته نظر مشتریان را نیز جلب کرده است.این محصولات شامل پروژکتور های زیر است :
پروژکتور 50 وات اس ام دی
پروژکتور 70 وات اس ام دی
دلایل اصلی ای که مشتریان از محصولات وی ال سی لایت استفاده می کنند به شرح زیر است :
پروژکتور 50 وات اس ام دی
پروژکتور 70 وات اس ام دی
شرکت وی ال سی لایت با تکیه به نبوغ و هوش جوانان ایرانی در زمینه تولید و با یاری حق توانسته است محصولات با کیفیتی را در حوزه پروژکتور های اس ام دی تولید کند و به مشتریان عزیز ارائه دهد و البته نظر مشتریان را نیز جلب کرده است.این محصولات شامل پروژکتور های زیر است :    پروژکتور 50 وات اس ام دی   پروژکتور 70 وات اس ام دی    پروژکتور 100 وات اس ام دیدلایل اصلی ای که مشتریان از محصولات وی ال سی لایت استفاده می کنند به شرح زیر است :    تولیدات با کیفیت به طو
پروژکتور 50 وات اس ام دی
پروژکتور 70 وات اس ام دی
گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار با اعضای پژوهشگاه تخصصی شهید صدر به شرح زیر است:بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌ ... مرحوم شهید صدر قطعاً یک نابغه بود؛ این یک خصوصیّتى است. خب، ما آدمهاى بااستعداد در حوزه‌هاى علمیّه کم نداشتیم؛ آدمهایى که فهم داشتند، سلیقه داشتند، پشتکار داشتند و کارهاى بزرگى انجام دادند. علماى بزرگ ما مثل همین مراجع بزرگى که در این صدسال اخیر در ایران و عراق وجود داشتند همه مردمان بزرگى بودند. استعد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، در بیانیه وزارت دفاع آمریکا این آزمایش، موفقیت آمیز توصیف شده و تلاشی مشترک بین نیروی دریایی و سپاه بوده است. زنجیر های هایپرسونیک قادر به پرواز نوک تیز مرطوب از سرعت صوت هستند و می توانند بین ارتفاعات و مدارهای مختلف تمرین دهند و رهگیری آن را سخت نمدار می یواش. وزارت دفاع آمریکا این آزمایش را نشانگر یک قدم بزرگ در جهت انجام این ماموریت در میان انتقادات گسترده دانست که ایالات متحده از پیشرفت چین و رو
از دیشب مخصوصا گوشیمو زدم یه شارژ که  از صبح که پاشدم بکوب بشینیم پای وویس نوشتن ..که اگه وویسا تموم بشن حالم خیلی خوب میشه.. یک باری از رو دوشم برداشته میشه ... همش با خودم میگم امسال سال درس خوندنه.. سال ترکوندنه.. اگه توپ مثه قدیما خررر بزنم جایی نیست که نشه ندرخشید! اررره!
+من اگه ادامه بدم همینطوری موفق میشم ..قول میدم..میدونی ..اتفاقا بر عکس پارسال که میگفتم باید تمام تلاشمو بکنم واسه کنکور ..امسال سالیه که باید تمام تلاشمو بکنم واسه اول شدن تو
از دیشب مخصوصا گوشیمو زدم یه شارژ که  از صبح که پاشدم بکوب بشینیم پای وویس نوشتن ..که اگه وویسا تموم بشن حالم خیلی خوب میشه.. یک باری از رو دوشم برداشته میشه ... همش با خودم میگم امسال سال درس خوندنه.. سال ترکوندنه.. اگه توپ مثه قدیما خررر بزنم جایی نیست که نشه ندرخشید!اررره!
+من اگه ادامه بدم همینطوری موفق میشم ..قول میدم..میدونی ..اتفاقا بر عکس پارسال که میگفتم باید تمام تلاشمو بکنم واسه کنکور ..امسال سالیه که باید تمام تلاشمو بکنم واسه اول شدن تو
خلاصه داستان : سریال Suits روایت «مایک» جوانی نابغه است که از دانشگاه اخراج شده و روزگار خود را با فروش مواد می گذراند و ناگهان در یکی از معامله های خود هنگامی که از دست پلیس در حال فرار است خود را در میان مصاحبه ای برای گرفتن یک شغل می بیند، آن شغل چیزی نیست جز دستیاری یکی از بزرگترین وکلای آمریکا «هاروی اسپکتر». با اینکه مایک هیچ تحصیلاتی ندارد اما با نبوغ خارق العاده خود هاروی را مجبور به انتخاب خود می کند اما …
دانلود زیرنویس فارسی فصل نهم
همکاری الکتریفای امریکا (Electrify America) که در حوزه ی تولید شبکه های شارژ خودروهای الکتریکی در ایالات متحده ی آمریکا فعالیت می کند، تاکنون توانسته ۳۰۰ ایستگاه شارژ برای این سنخ خودروها طراحی کند. حالا این شریک شدن تصمیم خمود است ابتدایی سیستم شارژ خانگی را برای خودروهای برقی نیز به بازار معرفی بطی ء. این سیستم شارژر ۴۹۹ دلار قیمت دارد و می نبوغ آن را بوسیله صبر از وب سایت های آمازون یا خویشتن سازنده معامله. این شارژر سطح ۲ با تمامی خودروهای الک
 37سال که چیزی نیست. تو بگو 137 سال. گِرای دل‌ها را که گرفته‌باشی، خیمه آتش محبتت تا ابد از سرشان کم نمی‌شود. صدام گفته‌بود هر کس ارتفاعات بازی دراز را فتح کند،‌ کلید طلایی بغداد را به او می‌دهد و نمی‌دانست تو با فتح قله‌های بازی دراز،‌ صاحب کلید قلب‌ها شدی؛ نه‌فقط در روزهای رزم که برای همیشه. اینطور است که حالا، 37 سال بعد از رفتنت،‌ شده‌ای چهره محبوب جوانان دو نسل بعد. ندیده، شیفته آن چهره باصلابت و همت بلندت شده‌اند. مدام فهرست بلندبال
فیلم ‘I Lost My Body’ - یکی از خلاقانه ترین و متحرک ترین فیلم های انیمیشنی که من تا به حال دیده ام. تصور کنید بیدار شوید، اما چیزی وجود نداشته باشد. در واقع چیزهای زیادی وجود نداشته باشد. و شما به سادگی دست خود باشید. به بیان ساده تر، مهم ترین ویژگی این انیمیشن کارگردانی عالی آن است. تمایل Clapin برای شکیبایی در صحنه آشکار می شود، و به دست اجازه می دهد تصاویر سورئال را از منظر خود تجربه کند، این مخاطبان را مجذوب خود می کند و بسیار چشمگیر است. این یک فیلم
ویدای عزیزم:
از آن روز که تو مرا به اینجا آورده ای که حالم بهتر شود چهار سال میگذرد.من از خودم هوش و نبوغ زیادی نشان دادم و مسئول آسایشگاه مرا برای انتقال به بالاترین طبقه انتخاب کرد.از این انتخاب مدت کوتاهی هیجان زده بودم.اما متاسفانه اینجا نمیگذارند از تختم خارج شوم.هدف همه ی ما اینجا این است که یک روز پشتی تختمان را بتوانیم آنقدر بالا بیاوریم تا تمام منظره ی جلوی آسایشگاه را بتوانیم ببینیم.ما حدود صد نفر در این اتاق هستیم و هر روز آدم های م
دیشب برای چندین بار فیلم بسیار زیبای فارست گامپ (Forrest Gump) را دیدم. این فیلم یکی از بهترین فیلمهای ساخته شده تا کنون است که اگر تا به حال فرصت دیدن آنرا نداشته اید به شما پیشنهاد میکنم حتماً برای یکبار هم شده این فیلم را ببینید.
این فیلم در عین سرگرم کننده بودن در لایه های زیرین خود مملو از درسهایی برای زندگی هست. یکی از مهم ترین درسهایی که احتمالا هر فرد با دیدن این فیلم در ذهنش تداعی خواهد شد جمع دو وجه غیر قابل جمع سادگی و موفقیت است. در فیلم د
زیباترین زن جهان"مرلین مونرو"در پی ابراز عشقی آتشین به نابغه ریاضیات , فیزیم و نجوم تاریخ جهان"انیشتین"نوشت:-فکرش را بکن اگر من و تو ازدواج کنیم; بچه هایمان با زیبایی من و هوش و نبوغ تو چه محشری میشوند **با عشق;"مرلین مونرو" 
پاسخ انیشتین:- سپاسگزارم ازاین همه لطف و دست و دلبازی سرکار خانم , واقعا هم که چه غوغایی میشود!
ولی این یک روی سکه است!! فکرش را بکنید که اگر قضیه برعکس شود...
چه رسوایی بزرگی برپا میشود!!!
فرزندانی به زشتی من و به کودنی شما!!
با ا
در بسامد به زمین نشستن هواپیماهای بی-52 امریکای
امپریالیست در دوحه و نگرانی از اقدام جنون آمیزش، به گمانم اگر هوای حوصله ابری
نباشد و کسی در سر سودای تفلسف داشته باشد، به طور طبیعی باید به سراغ مکاتب و
متفکران اضطراب و تشویشی  برود که گفتارشان
مبین ضرباآهنگ آخرالزمان است و به شکل تیره ای ساحت سیاست را با همان تصویر
دیرپایی تصور می کنند که "ماکس وبرِ"شهیر در کوته کلامی خلاصه کرده بود:
نزاع همیشگی میان نبوغ شیطان و عشق و مهربانی خداوند! با این ح
در بسامد به زمین نشستن هواپیماهای بی-52 امریکای
امپریالیست در دوحه و نگرانی از اقدام جنون آمیزش، به گمانم اگر هوای حوصله ابری
نباشد و کسی در سر سودای تفلسف داشته باشد، به طور طبیعی باید به سراغ مکاتب و
متفکران اضطراب و تشویشی  برود که گفتارشان
مبین ضرباآهنگ آخرالزمان است و به شکل تیره ای ساحت سیاست را با همان تصویر
دیرپایی تصور می کنند که "ماکس وبرِ"شهیر در کوته کلامی خلاصه کرده بود:
نزاع همیشگی میان نبوغ شیطان و عشق و مهربانی خداوند! با این ح
مقدمه
برتراند آرتور ویلیام راسل (زاده‌ی ۱۸ می ۱۸۷۲ – درگذشته‌ی ۲ فوریه ۱۹۷۰). ریاضیدان، منطق‌دان و فیلسوف بریتانیایی بود که آثارش در مورد تحلیل منطقی، فسلفه‌ی قرن بیستم را تحت تاثیر قرار داد. برتراند راسل که موفق به کسب جایزه‌ی نوبل نیز شد، در گفتاری کوتاه با عنوان «چگونه از عقاید احمقانه بپرهیزیم؟»، به روشنی به آسیب شناسی آفات تعصب، جزم و جمود، پیش‌داوری و …. در باورهای آدمی می‌پردازد. برای پرهیز از انواع عقاید احمقانه‌ای که نوع بشر
مقدمه
برتراند آرتور ویلیام راسل (زاده‌ی ۱۸ می ۱۸۷۲ – درگذشته‌ی ۲ فوریه ۱۹۷۰). ریاضیدان، منطق‌دان و فیلسوف بریتانیایی بود که آثارش در مورد تحلیل منطقی، فسلفه‌ی قرن بیستم را تحت تاثیر قرار داد. برتراند راسل که موفق به کسب جایزه‌ی نوبل نیز شد، در گفتاری کوتاه با عنوان «چگونه از عقاید احمقانه بپرهیزیم؟»، به روشنی به آسیب شناسی آفات تعصب، جزم و جمود، پیش‌داوری و …. در باورهای آدمی می‌پردازد. برای پرهیز از انواع عقاید احمقانه‌ای که نوع بشر
تــوجه   تـــوجه
آیا تاکنون به آینده کودک ۳ تا ۷ ساله خودتون فکر کردید؟
از همین الان هوش و استعداد فرزندان خودتون رو پرورش بدید
➖اگر پدرو مادر بدونند آی مت چیه و چه تغییری در فرزندشون ایجاد میکنه بدون شک همه والدین اون رو برای فرزندانشون انتخاب میکنن تا هوش و نبوغ فرزند خودشون رو پرورش بدن و آینده اش رو تضمین کنن.
آموزش جهانی مفاهیم پایه ریاضی با بازی و قصه گویی ، کلاس فن بیان و اعتماد بنفس.
پس عجله کنید
شروع کلاسها ششم اردیبهشت ماه
آدرس: کار
نابغه!(گفت و شنود)
گفت: وزیر سابق مسکن و شهر‌سازی نوشته است حالا دیگر برای رفع محدودیت‌های مالی در زمینه مقابله با کرونا باید FATF را بپذیریم!گفتم: ولی خود آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها و نیز مدیریت FATF رسما اعلام کرده‌اند که پذیرش FATF تغییری در محدودیت‌های مالی ایران ایجاد نمی‌کند، رئیس‌کل بانک مرکزی هم می‌گوید هیچ تاثیری ندارد.گفت: چه عرض کنم؟!گفتم: اصلاً از کدام رابطه مالی برای مقابله با کرونا حرف می‌زند؟! آمریکا و اروپا از شدت فلاکت به ماس
سال چهارم دانشگاه بود از بس درسخون و با اخلاق بود همه برای همکلامی باهاش سر و دست میشکوندن نمیدونم چرا ولی یه حس حسادت ریزی وقتی میدیدمش وجودمو قلقلک میداد ولی فورا یاد خوبی هایی که در حق خودم کرده بود می افتادم و میزدم تو دهن حسادتم. مگه میشه آدم نسبت به کسی که شب امتحان وقتشو برا آدم خنگی مثل من هدر میداد بی تفاوت باشه؟
هیچ وقت نبوغ ذاتی و تمجید اساتید باعث نشد خودشو تافته جدا بافته بدونه و برای دیدنش به زحمت بیفتیم. اگر احساس میکرد کسی واقع
در بین شاخ و شانه کشیدن‌ های متناقض همراه با تهدید و تطمیع و ترس مقامات آمریکایی در شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، برخی از آنان مثل جان بولتون آرزو‌ های دور و دراز و خیال‌ های خود را درباره نابودی انقلاب اسلامی و برخی فراتر از آن حتی در مورد کشور و مردم ایران پنهان نمی‌ کنند؛ ولی آیا ملتی که در طول قرون مختلف بزرگ‌ترین بحران‌ ها و تنش‌ های عظیم را پشت سر گذاشته است و طوفان‌ های سخت را تجربه کرده در این مقطع تاریخی آسیب‌ پذیر است؟ هرچند ا
آخرین گام‌های آماده سازی جدیدترین بهرام نورد ناسا با نام "استقامت" (Perseverance) برداشته شده و پرتاب آن بعد از اتصال به راکت اطلس ۵ انجام خواهد شد.
یکی از اجزای خاص این بهرام نورد، بالگرد هوشمندی به نام "نبوغ" است که بر روی آن قرار گرفته و برای انجام عملیات اکتشافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کل این مجموعه درون یک پوسته سیاه قدرتمند جاسازی شده که با چتر نجات فرود خواهد آمد. ارتفاع مرتفع‌ترین نقطه این بهرام نورد به ۲۰ متر می‌رسد که در نوع خود رکورد
تعریف طراحی لوگو بسیار دشوار است: هر طراح گرافیکی رویکرد خاص خود را برای توسعه آرم دارد. از نظر برخی ، 60 دقیقه پیمودن مفهوم و نظم و انضباط است و 90 دقیقه اجرای آن اجرا می شود ، همه در حالی که برای تقویت خلاقیت به آلبوم مورد علاقه خود گوش می دهند. برای دیگران ، در حال تماشای مجدد مجدد Will & Grace است تا زمانی که الهام بخش از معاملات تجاری پیدا کنند.
طراحی لوگو می تواند مانند جادوی خلاق به نظر برسد ، اما روال پشت آرم های عالی وجود دارد. ما اینجا نیس
آموزش نکات عاطفی
در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و بدانیم همه زندگی نیز رابطه عاطفی نیست .
این درس چه خواهم آموخت ؟

بناست رابطه عاطفی چه چیزی به ما بدهد ؟چگونه رابطه عاطفی درستی بسازید ؟آیا میدانید حتی تلاش یک نفره می تواند ی
این دو گوشی به تزیین عده مدل SM-G۷۷۰F و SM-N۷۷۰F را یدک می کشند و البته درون مورد نوت ۱۰ لایت سامسونگ چیز زیادی نمی توان گفت، اما خوشبختانه داخل وفاق با مشخصات معیار لایت گلکسی اس ۱۰ می نبوغ با قاطعیت بیشتری اظهارنظر کرد. باید خاطرنشان کنیم که گلکسی اس ۱۰ لایت شاید یک نام دیگری برای گلکسی A۹۱ باشد. این گوشی در ته رنگ های سفید، مشکی و آبی عرضه خواهد شد. داخل ربط با دیگر مشخصات گلکسی اس ۱۰ لایت هم می توانیم بوسیله محدودیت های گلکسی A۹۱ اشاره کنیم. ای
آموزش نکات عاطفی
در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و بدانیم همه زندگی نیز رابطه عاطفی نیست .
این درس چه خواهم آموخت ؟

بناست رابطه عاطفی چه چیزی به ما بدهد ؟چگونه رابطه عاطفی درستی بسازید ؟آیا میدانید حتی تلاش یک نفره می تواند ی
کتاب قدرت هوش گفتاری (10 روش بهره برداری از نبوغ گفتاری)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: مرتضی احمدی
ناشر: بوکتاب
رقعی
شومیز
168 صفحه
در آغاز قرن بیستم ، روان شناسان مشاهده کردند رابطه ی مستقیمی میان اندازه
و قدرت کلمات و موفقیت در زندگی وجود دارد.به عبارت دیگر؛ بهترین و
بزرگترین کلمه ی شما باعث موفقیت و اعتماد به نفس شما می شود. در واقع
کلمات در جامعه ،زندگی و موفقیت تاثیر زیادی دارند. کلمات قدرت شگفت آوری
دارند.آن دسته از کسانی که این مطلب را می د
شهید محمد جنتی با نام جهادی 
«حاج حیدر» از دوستان شهید مرتضی حسین پور(حسین قمی) و از فرماندهان تیپ زینبیون بود.
ارادتش به حضرت زینب (س) و تعاملاتش با نیروهای پاکستانی و عشق و رفاقتش با نیروهایش بی نظیر بود.
چنان علاقه ای بین شهید و آن‌ها برقرار بود که پس از شهادتش نیروها اعتراف می کردند هیچ فرمانده ای مثل حاج حیدر به خوبی با آن‌ها رفتار نکرد.
او کنار یک سفره با رزمنده ها هم‌غذا می شد و مراقب خانواده هایشان بود.
همین عشق و علاقه باعث شد تا به ام
تماشای سریال های فوق العاده زیبای علمی و هیجان انگیز:

۱:  سریال فوق العاده زیبا و تماشایی *نابغه*  داستان زندگی و اکتشافات و نبوغ *آلبرت اینشتین* دوبله فارسی 
(تماشای رایگان با اینترنت رایگان از اپلیکشن روبیکا اینجا کلیک کنید)
۲:سریال بینظیر *چرنوبیل* مربوط به اتفاقات حادثه انفجار نیروگاه *اتمی*چرنوبیل که اکنون یکی از پرطرفدارترین سریال های دنیاست.
لینک های دانلود:
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
با سلام
** به تعدادی نیروی خانم و آقا جهت همکاری با شرکت دانش بنیان با بیش از 5 سال سابقه کار
در زمینه کسب و کار های اینترنتی ، فعالیت های اینترنتی و کامپیوتری نیازمندیم.
** بدون نیاز به تخصص
** بدون نیاز به نبوغ
** با اموزش رایگان
دانشجوها در تمامی رشته ها
شاغلین ، مدرسین ، کارمند ها ، خانم های خانه دار
شماره تماس : 09174147077  -- 07132358217
آموزش نکات عاطفی
در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست
، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر
شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و بدانیم همه زندگی نیز رابطه عاطفی نیست .
این درس چه خواهم آموخت ؟

بناست رابطه عاطفی چه چیزی به ما بدهد ؟چگونه رابطه عاطفی درستی بسازید ؟آیا میدانید حتی تلاش یک نفره می تواند
در فروشگاه گیم گیفت، شما محصولات بازی های فورتنایت، ایپکس لجندز، لیگ آو لجندز و رینبو ۶را با نازل ترین قیمت می توانید سفارش دهید و درون سریع ترین زمان ممکن همچنین تحویل بگیرید .  ازجمله محصولات مهم فورتنایت، استارتر پک فورتنایت و ویباکس فورتنایت است که در این ورزش بوسیله پیشرفت سریع نم آن ها معاون و نبوغ شخصی سازی و ورزش حرفه ای تر را برای آن ها فراهم می نرم. این دو محصول، تنها آیتم های درون برنامه ای ورزش فورتنایت نیستند که می توانید آن ها
امپراطوری ثروت
دوره امپراطوری ثروت سومین دوره استاد ابوالفضل حصارکی میباشد که به صورت غیر حضوری در حال برگزاری میباشد. اولین دوره ای که برگزار شد نبوغ کارآفرینی بود که بصورت حضوری برگزار شد و دومین دوره ، دوره اعجوبه ها بود که بصورت غیرحضوری از طریق کانال تلگرام برگزار شد ، دوره اعجوبه ها ...
دریافت فایل
گوگل امروز لیست بهترین اپ های سال 2019 را منتشر کرد. رأی گیری از کاربران از تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) تا تاریخ 25 نوامبر (4 آذر) در چهار دسته بندی انجام شد.

در ادامه بهترین اپلیکیشن های سال 2019 به انتخاب کاربران را ملاحظه می کنید:
بهترین اپلیکیشن: Video Editor - Glitch Video Effects
بهترین بازی: Call of Duty: Mobile
بهترین فیلم: Marvel Studios’ Avengers: Endgame
بهترین کتاب: Scary Stories to Tell in the Dark
گوگل در دسته بندی بهترین اپلیکیشن ها، اپلیکیشن Ablo را نیز به عنوان بهترین اپ سال 2019 انتخاب کرد. این
عیب گیری فیلم Alien قسمت اولبعضی فیلم‌ها‌‌ در جریان بازبینی‌های مجدد عیار واقعی‌شان را افشا می‌نمایند . مهارت و جزییاتی که خرج تولید لحظه لحظه‌ و تکه تکه‌ی دنیایشان شده‌است طوری در فریم‌های فیلم مخفی شده‌اند که میتوانید تاثیرش را شم نمایید , البته نمی‌توانید به راحتی آنها‌را ملاحظه کنید . در سود صرفا با باز نگری مجدد و مجدد است که کم‌کم می توانید به بالاتر از تراز ظاهری فیلم صعود نمایید و با دنیای دیگری در پشت آن روبه‌رو گردید . غالبا
31 نظر
لیست بازی های با لمس هنری تر برای PS4 به لطف این Concrete Genie ، ماجراجویی جدید پسران Pixel Opus ، مسئول Entwined ، همچنان در حال رشد است . اما در حالی که آن بازی در رویکرد و گیم پلی خود بیش از حد نامنظم بود ، در اینجا ما یک پیشنهاد بسیار محکم تر اما همان اصل را می یابیم.
با این کتاب با دنیای نقاشی های دیواری و هنر شهری بهتر آشنا شوید
Concrete Genie ما را به شهر تخیلی Denska می برد که به دلیل برخی نشت روغن و تاریکی عجیب و غریب که همه چیز را اشغال می کند به تدریج محروم و
آموزش نکات عاطفی
شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و بدانیم همه زندگی نیز رابطه عاطفی نیست .
این درس چه خواهم آموخت ؟

بناست رابطه عاطفی چه چیزی به ما بدهد ؟چگونه رابطه عاطفی درستی بسازید ؟آیا میدانید حتی تلاش یک نفره می تواند
آموزش نکات عاطفی
این درس چه خواهم آموخت ؟

راهبند اتوماتیک به راهبندی اطلاق می شود که خودکار و بدون دخالت دست باز و بسته می شود . از راهبند های اتوماتیک در پارکینگ های عمومی و خصوصی ، عوارضی ها ، ورودی ارگان ها و شرکت ها و ... استفاده می شود . مهارت و تجربه نبوغ ، همراه با ساختارهای مهم فناوری پیشرفته گروه پیشرو در صنعت که در آن نقش اساسی را ایفا می کند ، به طور ملموس Genius را از رقبا جدا می کند و به آن اجازه می دهد کیفیت و کیفیت بی نظیری از محصولات و خدمات را ارائه دهد.

موانع خودکار Genius are 100
مفهوم تفکر ، نگه داشتن یک گوش در چنین شرایطی قابل مشاهده است یا می توان گفت که کمتر کسی عادت دارد.اموزش تایپوگرافی چهره در اینجا ادامه دارد
33. پرتره ورد آلبرت انیشتین: - این تصویر تایپوگرافی شگفت انگیز توسط جف کلارک ایجاد شده است. طراح از یک کلمه "نبوغ" برای تألیف کامل پرتره استفاده کرد.
34. دنیس هاپر ها ورد پوتره: - این تایپوگرافی ادای احترام به دنیس لی هاپر است و توسط JuanOsborne ساخته شده است. بیشتر کلمات به کار رفته در این تصویر متن "یک" ، "عالی" ، "فی
نوکیا به رخساره کاملا بی درخت سرو صدا جدیدترین روتر مش وای فای خود را معرفی کردن کرده است. این محصول که Beacon 1 صیت دارد، با مرام نمایش تجربه ای مثل با Beacon 3 اما با قیمتی ارزان تر بوسیله بازار ارائه شده است. روتر یادشده از وای فای دوبانده با استانداردهای 802.11k/v  و سرعت AC1200 پشتیبانی می نرم و ۲ گیگابیت پورت اترنت دارد.یک روتر Beacon 1 به تنهایی می تواند تقریبا ۱۴۰ متر مربع را پوشش دهد؛ ولی بدون تردید توان کلیدی این محصول، پشتیبانی از جهیز مش است که در آن
وقتی کلمه صادر یاصادرت بیان می شود ناخوداگاه ذهن انسان  به سمت صادرات محصولات نفتی و کالاهای غیرنفتی سوق پیدا میکند اما در واقع  اینگونه نیست ،صادارات اصلی کشور سرمایه های انسانی آن است، سرمایه های که در  کشور  برای آنها هزینه  زیادی صرف می شود و آموزش می بینند اما بخاطر وجود عدم شایسته سالاری در انتخاب و عدم استفاده نبوغ و آموخته هایشان به ناچار به کشورهای دیگر مهاجرت میکنند و تمام دانش خود را در اختیار کشور مقصد قرار می دهند که در علم اق
سرانجام پس از اطلاع دادن و شایعات متجاوز درباره ی مدل های متاخر پردازنده های سری ۳۰۰۰ رایزن شامل Ryzen 9 3900 و Ryzen 5 3500X، شرکت AMD بی سروصدا دو نمونه جدید نسل سوم مستشار را معرفی کردن و عرضه کرد. البته این پردازنده ها عرضه ی عمومی نشده و تنها دراختیار قطعه سازان اصلی (OEM) و گردآورندگان سیستم (SI) قرار خواهد گرفت. پردازنده ی Ryzen 9 3900 درون سراسر جهان نمایش شده؛ اما عرضه ی پردازنده ی رایزن 5 3500X به OEMهای کشور گره محدود است. مشخصات و  دسترسی پذیری پردازنده Ryzen 9
دانلود آهنگ زانیار خسروی در آثار زیادی با یکدیگر همکاری کرده و به گفته خودشان روی آثار هم تاثیر گذاشته اند. زانیار خسروی همیشه بر استفاده از نبوغ و ایده های زانیار تاکید کرده و زانیار هم همیشه از تاثیر سیروان در طی کردن مسیر هنری اش گفته است. مادر سیروان و زانیار در بیشتر کنسرت های فرزندانش حضور داشته و به صورت جدی فعالیت های آنها را دنبال می کند. می گویند خود وی نیز از صدای خوبی برخوردار است. دانلود آهنگ زانیار خسروی تردیدی نیست وجود چنین فر
دکتر فرشاد خطبائی ،دکترای علوم سیاسی و روابط بین الملل و مسائل ایران ،یکی از جوانان
آینده دار کشورمان می باشد .این جوان در حوزه سیاست و تحلیل مسائل سیاسی بسیار تحلیل
گر خوبی است .این اسطوره علم سیاست می توان گفت یکی از نبوغ های این کشور می باشد
.ایشان با تلاش و پشتکار مثال زدنی تا بدین مرحله از تحصیلات رسیده است و همین امر باعت
پیشرفت این عزیز بزرگوار را در مجامع بین المللی گردیده است .ایشان اولین نفری است که در
این منطقه و حتی فراتر از این
روند طراحی وب در سال 2019 تغییرات بسیاری داشته است.گرچه باورش سخت است، اما سال 2019 به این معناست که در فصل پایانی سال قرار داریم. در ده سال گذشته اینترنت بسیار رشد و تغییر کرده است. شاهد سلطنت موبایل، معرفی AR ، VR ، AI ، AMP و بسیاری از مخفف های دیگر بودیم. به همان اندازه که تمام این فناوری جدید هیجان انگیز بوده است، تاثیر این تغییرات را در روند طراحی وب واقعاً می بینیم و احساس می کنیم. در بعضی از سالها، روند طراحی به سمت خلاقیت بی حد و حصر سوق پیدا کرد

نخل و نارنجنویسنده: وحید یامین پورانتشارات جمکران
بریده کتاب:
سید محمد طباطبایی در تمام مدت چشم در چشم مرتضی سکوت کرده بود مرتضی آرام وبا قدم های کوتاه جلو آمد و به موازات پدرش، مقابل استاد ایستاد، سید محمد به چهره جوان ومصمم مرتضی نگاه و رو به ملا محمد امین گفت: «این جوان نبوغ ذاتی دارد. پیشانی بلند است و رو سپید. او را به صاحب این قبه بسپارید و بروید» …
بریده کتاب(۲):
پدر دربین الحرمین فرزندش را برای آخرین بار در آغوش گرفت و همان طور که استا
دوستان و همراهان عزیز موضوع امروز مقاله ما در مورد انجمن هوش ملی می باشد . که توضیحات کامل و جامعی را در این خصوص برایتان شرح می دهیم. براساس گفته های رئیس انجمن ملی هوش ایران، ۶۰ نفر از برگزیدگان آزمون‌های استانی هوش به آزمون کشوری راه یافتند و قبولی در این آزمون بهره هوشی بالای ۱۳۵ می‌خواهد. در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانن
بسمه تعالیسالها پیش استادی در تهران داشتم که یک فرد تاثیر گذار در حوزه و یک مبلغ بین المللی شاخص بود. پستی در مورد حضور او در مادرید و تاثیر آن در عذرخواهی یکی از اسقف های مسیحی که رئیس 500 کلیسای مسیحی بود، را در وبلاگ خود، منتشر کردم. سالها بعد در قم چندسالی را در فقه و اصول شاگرد ایشان شدم. بیان ایشان و نبوغ علمی در تدریس فوق العاده بود. باز سالهایی گذشت تا چند روز پیش متوجه شدم، در انتخابات خبرگان تهران، نامزد شدند...الف: یک قاعده علمی داریم ک

توضیحات محصول

کد محصول: 1ER43
وزن محصول: 4.430  گرم

زندگی پر از زیبایی است، به آن توجه کن. طرحی خارق العاده و درخشان از مجموعه طلا و جواهر احسان. انگشتر طلا زنانه ریخته (طرح برگ) با سطح تراش خورده و صاف و به حالت رینگ، زیبایی و آرامش را به زندگی شما هدیه می دهد. این انگشتر ساخته شده از طلای 18عیار به رنگ طلایی با تراش سفید در وسط، با نبوغ و خلاقیت منحصر به فرد طراحی شده ، به طوری که می تواند بهترین انتخاب برای هدیه دادن به عزیزانتان باشد. آینده را لمس
نمیدونم از کجا شروع کنم. روز وحشتناکی رو تا همین الان که ساعت 1 ظهر هستش سپری کردم. امروز به نوعی، جان نش رو در زندگی واقعی ملاقات کردم.... این پست خدمت قبلی (کلیک) یادتونه؟ که گفتم 90 درصد پسرهای خدمت قبلی زندگیشون به فنا میره؟
دوتا دوست داشتم دوران ارشد، هادی و سید محسن، که لیسانس دانشگاه نفت بودن، مثل من بعد از لیسانس رفتن آموزشی خدمت و جواب ارشدشون که اومده بود و مثل من مهندسی کنترل دانشگاه شریف قبول شده بودن، بعد ایست خدمتی از خدمت برگشته بو
پس از چشم پوشی ۶ ماه از نمایش ی نسل مبدا سری اکتیو ساعت های هوشمند سامسونگ، شرکت زور ای از دوده دوم ساعت های هوشمند خود با شهرت گلکسی واچ اکتیو ۲ رونمایی کرد. سامسونگ داخل نسل قبلی از ساعت های هوشمند خود، حاشیه نویسی چرخان و محبوب را حذف کرد و بوسیله عارض کند افزاری کاربر را با ژست های حرکتی بیشتری آشنا کرد ولی گویا بازخورد های منفی قابل توجه بوده چرا که داخل اکتیو ۲ این توان داخل شکل حاشیه نویسی های لمسی حساس برگشته است.Galaxy Watch Active 2 ازلحاظ طرا
بجوشید بجوشید که ما بحر شعاریم 
بجز عشق بجز عشق دگر کار نداریم 
مولانا در این غزل، میفرماید که:
ای انسان ، ای اشرف مخلوقات ، اجازه بده که این عشق ، این برکت زندگی ، این آب زندگانی از درونت جوشیده و بالا بیاید تا در فضای یکتائی با خدا یکی شوی و طعم و لذت وحدت و یگانگی را به چشی . برای این که ما انسان ها ، دریای نشانی های عشق ، خدا ، و وحدت هستیم . 
شعار به معنای نشان و نشانی و علائم است . ما نشانی های این یگانگی و وحدت را می شناسیم . این نشانی ها ؛ برک
حراجی RM Sotheby’s یک وسیله جیپ رانگلر کاملا ارتقایافته را برای فروش گذاشته که تغییرات عریض و عمده ای روی اکثر قسمت های آن اعمال شده است. درون آگهی سودا این جیپ رانگلر اشاره ای نشده که خودرو کار شرکتی تیونر است یا مالک آن خودش تغییرات را درون خودرو ابداع کرده. هرچه باشد، نتیجه ی فقره یکی از جذاب ترین و جالب ترین مدل های سفارشی رانگلر بوسیله شمار می آید که احتمالا با قیمتی درحدود ۴۰ تا ۵۰ هزاره دلار می نبوغ آن را خرید. مقاله های مرتبط:جیپ رانگلر م
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، مهدی یوسفی جمارانی افزود: با توجه بوسیله علائمی که پزشک عفونی بیمارستان از این افراد می بیند بوسیله احتمال بسیار مشغول بوسیله کرونا هستند و تو حال مهیا تو قرنطینه نگهداری می شوند، اما زمانی بوسیله نعوظ قطعی می نبوغ ابتلای اشخاص به این بیماری را تائید کرد که کیت کرونا روی آنها آزمایش و مثبت شود. به گفته وی، این افراد همگی مردمان فیروزکوه هستند که آزمایش های اولیه آنها به تهران ارسال شده است.
 اگه ادامه شون می دادم شابد یکی از ستاره های دنباله داری بودن که هر صد سال یک بار در اسمون ظاهر می شن 
چرا ستاره نشدن و در سیاه چاله ی فراموشی یم برای ابد نابود شدن چون من ترسیدم  تا تونستم تنبلی کردم حالا بعد از مدت ها نوشته هامو می خونم چیزی جز حسرت احساس نمی کنم چی می شد که اراده ی بیشتری داشتم مگه چه قدر سخته که نترسی 
می دونم سبک همینگوی رو ندارم  یا نبوغ کافکا رو  
این منم که که از اکثر مسابقه های داستان نویسی رد شده 
دقیقا اشتباهم همین جا
یکی دیگر از فیزیکدانانی که استیکر شدند، رونتگن است. در نبوغ رونتگن همین بس که اشعه‌ای را کشف کرد که نمی‌دانست چیست، پس اسمش را گذاشت اشعه‌ی X یا اشعه مجهول! جالب اینجاست که بعدا هم همین اسم رویش ماند و هیچ کس برای این اشعه‌ی بیچاره اسم نگذاشت! حتی وقتی رونتگن به خاطر کشف این اشعه جایزه نوبل گرفت باز تلاشی برای نام‌گذاری این اشعه‌ی نگون‌بخت نکرد!
می‌گویند اولین عکس با اشعه ایکس را نیکولا تسلا گرفته است. ویلهلم جان هم یکی از اولین عکس‌هایی
کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست
نویسنده: کیم وو چونگ
متولد 1936 - 82 ساله
ترجمه آرمین هدایتی
تعداد صفحات: 280 صفحه

جملاتی از مقدمه 20 صفحه ای کتاب به قلم لوئیس کارار در معرفی کیم وو چونگ
"رئیس و موسس شرکت دوو"
"او با قبول مسئولیت شرکتهایی که با مشکل مواجه هستند و احیاء آنها، سود سرشاری را عاید خود و کشورش می کند."
"برای خودش در کار حد و مرزی قائل نیست"
"روحیه از خود گذشتگی و نبوغ در او موج می زند."
"همیشه کار را بهتر از تفریح می داند و عقیده دارد نباید پول
اسمورودینکا لباس‌های جلوباز می‌پوشد، می‌خندد، لبخند می‌زنم. نمی‌توانم تنها تحت تأثیر خط سینه‌اش باشم. با نگاه به اندام فوق‌العاده‌اش، نمی‌توانم باد کردن جنازه‌اش را پس از خاکسپاری و در زیر خاک نبینم. نمی‌توانم گندیدن و تعفن بدنش را در نظر نداشته باشم. نمی‌توانم چشم‌های بی‌نظیرش را بدون در نظر گرفتن جمجمه‌ی سوراخش در زیر خاک ببینم. همه‌ی حیات و ممات او را در یک لحظه می‌بینم و این دو از هم جدا نیستند. گذشته -کودکی‌اش- و آینده همزم

آثار شگفت‌انگیز هنر و معماری که به عجایب جهان کهن شهرت دارند، شاهدی بر نبوغ، خیال و سخت کوشی انسان‌ها هستند. بااین‌حال، این آثار به ما یادآوری می‌کنند که همین انسان تاچه‌اندازه می‌تواند ناسازگار و مخرب باشد. هنگامی‌که نویسندگان عهد قدیم فهرستی از عجایب جهان را تهیه کردند، بحث‌وجدل‌هایی درباره‌ی این‌که کدام اثر شایستگی قرارگرفتن در این فهرست را دارد شروع شد. در این مقاله شما را با عجایب جهان باستان که حاصل خلاقیت و مهارتِ اولین
سلام دوستان
من امکان مهاجرت تحصیلی به یه کشور اروپایی برام فراهم شده، از یه طرف میترسم برم از ایران و ایران وضعیتش خیلی بهتر بشه، از یه طرف میترسم برم اروپا و اون جا دچار بحران بشه، چون توی ایران خیلی به نبوغ یه فرد توجه نمیکنن دارم میرم، اینجا بیشتر تئوری مهمه نه عملی.
چند سال پیش یه برنامه ساختم خیلی خیلی قوی تر از نمونه های مشابه خارجیش و کلی دنبالش رفتم که یه جا بهم بودجه بده (در حد امکان از جیب خودم استفاده کردم تا اینکه ته کشید) اما هیچ

دوره های زیادی با محوریت کتابهای شهید مطهری تشکیل شده‌اند ولی من بعد از شنیدن تعریف و تمجید آدم‌های مختلف از یک دوره خاص، در کلاس‌هایش ثبت نام کردم. بسیار کلاس ها را دوست داشتم و با وجود مسافت زیاد شوق رفتن به کلاس‌ها و طی کردن مدارج بالاتر را داشتم. تا اینکه بعد از گذراندن دو ترم، به دلیل تداخل کلاس های دانشگاه نتوانستم در ترم سوم شرکت کنم.

فکر می‌کنم امسال سومین سالی‌ست که از آن ترم می‌گذرد و من همیشه حسرت گذراندن ترم‌های بعدی در دل
رانندگان تریلی و کامیون معمولا بیشترِ ساعت های روز خود را ظهر فقره می گذرانند تا بارها را به آماج برسانند. به دلیل همین وضعیت شغلی، معمولا رانندگان وقت کافی برای فعالیت های ورزشی ندارند. نشستن تمام مدت برای بدن مضر و خستگی نیز عامل دیگری بخاطر تهدید صلح و صفا است. بااین حال، ایوکو با کامیون مفهومی جدید خود قصد دارد این تطبیق را برهم زند. این کامیون کشنده ی جدید Fit Cab معروفیت دارد و براساس دودمان جدید کامیون های ایوکو ساخته شده است و در رده ی ک

فیلمی در ژانر کمدی، درام به کارگردانی پیتر فارلی است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این فیلم تور ۱۹۶۰ پیانیست کلاسیک و جاز آمریکایی-جامائیکایی، دان شرلی (ماهرشالا علی) به همراه بانسری اهل نیویورک به نام تونی لیپ (ویگو مورتنسن)، که راننده و محافظ او بود را در جنوب آمریکا به تصویر می‌کشد. نمایش جهانی فیلم با پخش آن در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز شد که فیلم را برنده جایزه انتخاب مردم کرد. فیلم در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ در آمریکا ت
چکیده

رضا
مثقالی یک زندانی که دزد است و شاید دزد مسلح هم باشد. در مواجهه با آقای مجاور
رئیس خشن و سخت گیر زندان که مدعی تربیت زندانیان شرور و ناسازگار است مرتباً بر
اثر پاسخ های سربالا به انفرادی میرود. بالاخره رضا در بیمارستان در برخورد با یک
روحانی متفاوت و مدرن اندیش از هوش و نبوغ خود استفاده کرده و با پوشیدن لباس
روحانی از زندان فرار کرده و یه یک شهر کوچک مرزی میرود تا بتواند با پاسپورت جعلی
از مرز عبور کند.

از
آنجا که مردم بعنوان یک روحان

.: نویسنده: داریوش شایگان       مترجم: فاطمه ولیانی :.

به نظر من خلاقیت و دید متفاوت وودی آلن به زندگی و آدم‌ها از جنون و یا نبوغ او نشأت می گیرد و فلسفه طنز منحصربه‌فردش را می سازد. اگر دوست‌دار داستان‌های طنز هستید، کتاب «دفاع از دیوانگی» را به شما پیشنهاد می کنم.

> برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید <
ادامه مطلب
سیاستمداران ایالات متحده آمریکا از زمان بنیان گذاری پرچم های مستقل برای ایالات آمریکا ، و هدف گذاری این حرکت برای ماموریت سازی روند رو به نزول اقتصاد آتی آمریکا که چاره ای جز تجزیه ایالاتش را در پی خود خواهد داشت به طراحی استراتژی عقب گرد راهبردی و تدریجی خود مبادرت نموده اند تا شاید بتوانند در اجرای آخرین چاره خود ، شوک وارده را بصورت تدریجی مدیریت کنند و شاهد آوار کمتری در زلزله تجزیه شدن ایالات ، باشند!
اما چرا چاره نهایی را در اولین گام

میز و صندلی های چوبی نقش بسزایی در زیبایی منازل و باغ ها دارند. این صندلی ها دارای زیبایی طبیعی هستند و جلوه زیبایی به دکوراسیون منازل و باغ های شما میبخشد.اگربرای باغ، ویلا و یا هرجایی که آلاچیق دارید دنبال میز و صندلی می گردید مطمئناً میز و صندلی های چوبی گزینه مناسبی هستند این میز و صندلی ها ظاهر خاصی دارند، راحت هستند و تحمل بالایی دارند و از طرفی ساده هستند که این سادگی بسیار این میز و صندلی های چوبی را دوست داشتنی کرده است.ویژگی که این

.: نویسنده: وودی آلن       تنطیم‌کننده برای رادیو: فاطمه کاظمی :.

به نظر من خلاقیت و دید متفاوت وودی آلن به زندگی و آدم‌ها از جنون و یا نبوغ او نشأت می گیرد و فلسفه طنز منحصربه‌فردش را می سازد. اگر دوست‌دار داستان‌های طنز هستید، کتاب «دفاع از دیوانگی» را به شما پیشنهاد می کنم.

ادامه مطلب

توضیحات محصول

کد محصول: 1ER26
وزن محصول: 5.170  گرم

انگشتر طلای زنانه ریخته، طرح مشعل المپیک با نبوغ و طراحی خلاقانه، احساس لذتی دوباره را تقدیم نگاهتان می کند. مراسم روشن کردن و حمل مشعل بازی‌های المپیک از 3000 سال قبل شروع شده است. در یونان باستان، یونانی‌ها متوجه شدند آتش یک عنصر خدایی است و آن را همیشه در معابد روشن نگه می‌داشتند. برای حفظ سنت‌ها، این تشریفات مذهبی امروزه نیز اجرا می‌شود. بین 90 الی 100 روز قبل از بازی‌ها، شعله المپیک در باق

.: نویسنده: داریوش شایگان       مترجم: فاطمه ولیانی :.

مدت زمان: 16 ساعت 41 دقیقه

ادامه مطلب

خویشتن را خوار شمردن و از خود بیزار بودن به راستی که توان فرساست.
دیدرو
خب فکر میکنم حالم داره رو براه میشه و به خاطر این موضوع احساس شادی میکنم. چون مثل دیروز و چند روز اخیر نبودمو تونستم بیشتر کار کنم. هرچند عالی نشدم اما میدونم تلاش کنم دوباره میشم همون مائده ی پر کار و هدفمند خودمون. خلاصه که حسابی ته دلم قیلی ویلی میره برای خوب شدنم. چون مائده ای که هیچ کار نمیکنه رو دوست ندارم.
امشب کتاب برادر زاده ی رامو اثر دیدرو تموم میشه. یه کتاب گفت
آجیل خوری فیروزه کوبیآجیل خوری فیروزه کوبی پارسیان اصفهانهنری است که با اخلاق لایه ایی از خرده سنگهای فیروزه بر مرحله بدنه های فلزی اشیاء وزیورآلات بسیار با ارزشی را ساخته پرداخته می نماید . فیروزه کوبی در ایران به نوع ایی که امروزه کار می شود قسمتی از هنر های معاصر 100 سال اخیر است ولی مثل دیگر هنر های جان دار دارای پیشینه کهن می باشد چرا که تکنیک کنارهم قرارادادن خرده سنگها و موزائیک های رنگی خیر فقط در ایران بلکه در عالم قدمتی دیرینه داراا
آموزش نکات عاطفی
این درس چه خواهم آموخت ؟

این هفته‌های اخیر که بالاخره از شر* موضوع منطق ریاضی خلاص شدم چند کتاب فوق‌العاده خواندم و مغزم رفت به سمت موضوع فلسفه ریاضی. بعد از نا تمامیت، فلسفه ریاضی استیفن بارکر را خواندم، اطلاعات تاریخی بسیار جالبی داشت و تفکیک خوبی بین مکاتب مختلف در فلسفه ریاضی انجام داده بود (خیلی بهتر از گولدستین) گرچه چون چاپ 1349 بود و این اختلاف زمانی 50 ساله خواندن کتاب را به دلیل انتخاب خاص کلمات مشکل می کرد اما در مجموع جذاب بود. ولی نه به جذابی جامعه‌شناس
وقتی اپل در سال ۲۰۱۷ اولین وعده از کار روی سلاله کاملا جدیدی از مک پرو شناسایی داد، بوسیله علاقه مندان خود توان های بسیاری ازجمله محصولی با پشتیبانی از ماژول های بی نهایت برای شخصی سازی را وعده داد. سپس در نمایشگاه WWDC 2019، اعلام کرد یکی از همین قابلیت های ماژولار، کارت افتربرنر (Afterburner) است که برای افزایش سرعت رندر چندی از ویدئوها در نظر محزون شده است. این کارت دقیقا چیست و چگونه می تواند انگیزه اضافه سرعت رندر شود؟آیا خرید نسخه ای از مک پرو
شهید آوینی خدمت سربازی خود را نیز در نیروی هوایی به پایان رساند و در سال ١۳۴۴ وارد دانشکده هنرهای زیبایی شد.وی
در دوران دانشجویی نسبت به مسایل روز و مسایل هنر پی‌گیر بود و البته
بسیار تلاش میکرد که هر مسیله‌ای را در این ارتباط خودش دریافت کند.به گفته بسیاری از هم دوره‌هایش ازجمله عطا‌‌اله امیدوار هنرمند برجسته کشورمان،آوینی دارای نبوغ ویژه‌ای در فلسفه ادبیات بود.شهید آوینی به نقاشی و شعر نیز گرایش کم نظیری داشت و البته هم نقاشی می‌کر
دانلود پاورپوینت آشنایی با اوتیسم اختلال عصبی اوتیسم آسپرگر اوتیسم و نوجوانی

دسته بندی
پزشکی

فرمت فایل
ppt

حجم فایل
4409 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

اتیسم به طور خلاصه چیست ؟
تا امروز اتیسم را نوعی اختلال عصبی-رشدی شناخته اند . اتیسم از این جهت اختلال محسوب میشود که مشخصه اصلی آن عدم تعامل با دیگران , انزوای اجتماعی  , به دلیل نقص در ارتباطات و مهارت ها و توانایی های اجتماعی است . همچنین ناتوانی در تحمل تغیرات کوچک و آزار دیدن شخص از این ر
همشهری - محمد سرابی: چه مقدار از درآمد شهرداری تنها برای اداره امور سیال و چقدر از آن به توسعه و ایجاد امکانات بیشتر اختصاص دارد؟ آیا هزینه ساخت مترو و روش اندازی آن با قیمت بلیت ها تناسب دارد؟ هر مایه اتوبوس بی آرتی در شب هنگام روز چند نفر را جابه جا می کند؟ قیمت آلودگی هوای شهر چطور حد گیری می شود و چند معیار بخاطر آن وجود دارد؟   روزانه چقدر زباله از درون نهرها خارج می شود تا آب جریان صریح کند؟ چه معیار و نقشه ای تعیین می کند که بناء ها چندطب
تحلیل شخصی فیلم سینمایی«روزی روزگاری در هالیوود » Once upon a time in Hollywood:نهمین فیلم بلند کوئینتین تارانتینو، که در افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم کن ۲۰۱۹ پخش شد، بالأخره کیفیت Web-dl و Blue ray در دسترس همگان قرار گرفت... برعکس سایر فیلم هایش، این فیلم میزانسن و صحنه پردازی متفاوتی داشته و به زندگی سینمایی دو بازیگر و بدلکار ( که به ترتیب نقش آن دو را لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت اجرا کردند) در دهه های شصت و هفتاد میلادی در امریکا پرداخته...گذشته از ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزش و دانلود کتاب ها